PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=244306}
6,3 32
oceny
6,3 10 1 32
O czym szumią kierpce
powrót do forum serialu O czym szumią kierpce

Widzę, że scenarzystami byli Sadza, Sobiszewski i Kalwas, jednym z głównych aktorów Kotys, ścieżkę dźwiękową ułożył Big Cyc, więc mogłoby to być coś jak Kiepscy. Szkoda, że powstały tylko 2 odcinki.

ocenił(a) serial na 10
Ferdas_2

To jest lepsze od Kiepskich^^^^^^polecam wszyskim

ocenił(a) serial na 10
Adam_URAN

tez go szukam chce ponownie go zobaczyc jak znajde dam link

Adam_URAN

A pamiętasz może, kiedy go widziałeś?
Zgodnie z informacją scenarzysty serial miał być wyemitowany... w okolicach 2004-2005, z uwagi na ówczesne prawo (TVP odłożyła serial na półkę; aby zachować do niego prawa, musiała wyemitować w ciągu 5 lat od zdjęć, w przeciwnym razie prawa przeszłyby do twórców).
Serial miał pójść o 4 rano (w co za bardzo nie wierzę, w tamtym czasie TVP1 i 2 kończyły nadawanie w okolicach 1-2), miał być emitowany jako... tylko dla dorosłych.
Szukałem serialu w wyszukiwarce starych ramówek (na staratelewizja.wikia.com), niestety bezskutecznie.
Wychodzi więc na to, że serial w ogóle nie został wyemitowany (chyba że pod jakąś inną nazwą?)
Masz jakieś może namiary, kiedy mniej więcej to mogło być? O której godzinie go widziałeś? I czy dali dwa odcinki razem czy jakoś rozdzielili?

ocenił(a) serial na 5
Ferdas_2

Mimo, że trochę czasu minęło, dokładam się do prośby. Nigdzie nie mogę tego znaleźć.

ocenił(a) serial na 2
Ferdas_2

https://www.youtube.com/watch?v=a0ZpdUSrV8A&app=desktop :-)

ocenił(a) serial na 5
MygyBulla

Dzięki za linka, mam pytanie przy okazji, czy wyszedł tylko pilotowy odcinek czy jeszcze jakieś.

chemas

Ponoć wyszły tylko dwa odcinki, drugi miał opowiadać o poszukiwaniu bunkra Hitlera (info od znajomego, który skontaktował się z producentem serialu).

ocenił(a) serial na 2
Ferdas_2

Na forum Kiepskich ? To ja jestem tym znajomym - Bździuch :D :D

MygyBulla

To miło mi. Też mam tam konto xD Szczegóły na forum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones