PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720696}
7,3 17 760
ocen
7,3 10 1 17760
O mnie się nie martw
powrót do forum serialu O mnie się nie martw

Nasz poprzedni temat '3 sezon-przecieki' dostał 1000 odpowiedzi, a dalej już nie można komentować. :D *nawet o tym nie wiedziałam*
Pomyślałam, że założę inny byśmy mogli kontynuować pogawędki o 3 sezonie. Wiadomo: wstawiać różne zdjęcia, linki do newsów czy ciekawostek. ;)

Tematy do kolejnych odcinków są zakładane - i fajnie :) Będziemy miały gdzie komentować po odcinkach. W sumie to nadal jest dobry pomysł - nie każdy widział już odcinek i nie chcę zobaczyć spoilerów. :)

on_mile

Dodaje ostatnie zdjęcia, które się pojawiły:

https://instagram.com/p/67HFwCLoik/ - Marcin z dziewczynkami
https://instagram.com/p/67Io-5Mbh0/ Marcin i Ewa

'W końcu obie będą mogły zgodnie powiedzieć: "To nasz tata" ^^
Swoją drogą ciekawe czy w tym sezonie zwrócą się do niego 'tato', już widzę minę Marcina, to zakłopotanie <3' Magda, przytaczam Twój komentarz, bo tam już nie mogłam odpowiedzieć. :D

Wcale bym się nie zdziwiła jakby któregoś pięknego dnia tak do niego powiedziały, mina Marcina byłaby wtedy bezcenna. <3

on_mile

Z drugiej strony, jak Iga chodziła na fikcyjne randki, Hela pouczała Oliwkę: "To nie będzie nasz tata, tylko mąż mamy";)))

emka98

Haha, ale w sumie nawet nie chodzi mi o to by mówiły do niego cały czas 'tato', jest przecież Krzysiek i Filip jeszcze. Nie wyobrażam sobie by Hela do trzech facetów mówiła 'tato' :D
Raczej chodzi o takie spontaniczne tego powiedzienie, zawołanie go, skoro Marcin będzie teraz spędzał z nimi sporo czasu to może to wyjść dość naturalnie. :)

ocenił(a) serial na 9
on_mile

Wyobraziłam sobie jak Hela spontanicznie mówi do Marcina "tatusiu" :) byłoby pięknie. Oliwka już chyba zawsze będzie kojarzyć mi się z tekstem- "Bo w gazecie napisali, że to chyba me-zal-ians... MECENASIE" :D

ocenił(a) serial na 9
Deeply

Mi podobało się też jak mówiła "Pan Mlaskoń" :D

Deeply

Taaaak! <3 Uwielbiam ten odcinek. ;)
Hela i Oliwka są takie genialne. <3

ocenił(a) serial na 9
on_mile

Marcin z dziewczynkami- to chyba najsłodsze zdjęcie z planu ever... ♥♥♥ jestem urzeczona. A podejrzewam, że Marcin nazwany "tatą" po prostu rozpłynąłby się ze szczęścia. :)

Deeply

coraz slodsze nam podsuwają te zdjęcia! <3

ocenił(a) serial na 9
on_mile

Ale tego zdjęcia Igi siedzącego na kolanach u Marcina chyba nic nie przebije <3

madziula_19_fw

Zgadzam się z Tobą! <3
Ciekawe czy pojawi się do premiery jeszcze zdjęcie, które je przebije... :)

ocenił(a) serial na 9
on_mile

Mam nadzieję, że tak :D

on_mile

Może Marcin poprosił Ewę o pomoc w wyborze prezentu... ;)

on_mile

loka napisała: "Myślę, że Aśka ma takie samo prawo jak Iga powiedzieć dosadnie co myśli. Iga nie ma monopolu na wrzask i tupnięcie nogą. Idze, która opieprza wszystkich robi się na duszy lżej, ludzie jej słuchają, robią co karze (przynajmniej Marcin ), a Aśka w imię godności ma się nabawić nerwicy lub wrzodów żołądka? I tak długo siedziała cicho i udawała że nic się nie stało."

I tutaj, mimo sympatii do serialowej Asi (jednak), jestem zdania, że skoro pożegnała Marcina i chciała się od niego uwolnić, związała się z Adamem, to robienie Idze wyrzutów z tego powodu, jest nie na miejscu. Myślę, że Asia jednak ma klasę i nie będzie to tak wyglądać, jak podają w zwiastunach. Może senior Kaszuba ją nakręci, przez co wyrzuci z siebie wszystko i Idze się oberwie, ale nie będzie się z tym czuć dobrze...

ocenił(a) serial na 10
emka98

Asia to miała prawo do fochow jak się dowiedziała o tych fałszywych oswiadczynach ale wolała wyjechać do Francji a nie teraz jak juz jest nawet po gadomskiej to nagle będzie się na Idze wyzywac

nora101

Aśka związała się z Adamem i przebolała Igę, bo Marcin olał je obie i związał się z Gadomską. No, ale sytuacja bardzo się zmieniła. Teraz jest druga runda - Aśka znowu przegrała z Igą i to przez nokaut - bo Marcin wprowadził się do Igi, szukają mieszkania, ślub w perspektywie. To nie chwilowy kaprys - tym większa zazdrość i upokorzenie Aśki. Zgadzam się, że stary Kaszuba nakręca Aśkę. Myślę, że ona raz wybuchnie i jej ulży i nie będzie nękać Igi.

ocenił(a) serial na 9
on_mile

http://postimg.org/image/heq39i0b3/
Nie wiem czy przebilo ale też cudowne <3

ocenił(a) serial na 9
madziula_19_fw

Nie żebym coś sugerowala ale na wcześniejszym ujęciu Marcin miał chyba na sobie garnitur ;D

madziula_19_fw

Pewnie, ze miał garnitur;) Tutaj z boku na biurku chyba scenariusz leży... Najwidoczniej trwają próby;P

ocenił(a) serial na 9
emka98

Coś się bardzo angażują na tych próbach a może pomiędzy :P Fantazja mnie ponosi :D

Deeply

Mam to samo;P

ocenił(a) serial na 9
emka98

emka98, staram się na prawdę trzymać fantazję na wodzy ale... od dłuższego czasu nie mogę oprzeć się pewnemu wrażeniu...pewnie wiesz o czym mówię. ;)

ocenił(a) serial na 9
Deeply

Ciekawe czy myślę o tym o czym Wy dziewczyny myślicie, wydaje mi się ze chyba tak ;)
Tak wogole to on ją w tyle miejsc całuje ze ciekawa jestem czy doczekamy się całusa w nos ;D

Deeply

Powiem tak: a może im ta scena nie wychodziła jak należy, powtarzali kilka razy, a że upał, Stefan w końcu zdjął marynarkę albo reżyser uznał, że bez niej będzie mniej służbowo albo po prostu serialowy Kaszuba mecenas się rozochocił...? Staram się naprawdę trzymać fantazję na wodzy najlepiej, jak umiem;)))))

ocenił(a) serial na 10
Deeply

ponosi ;) Kulig ma męża a gdzies czytałam,że Pawłowski kręci z serialową Ewą

ocenił(a) serial na 9
kornela93

Być może :) Po prostu tą ich niewymuszoną sympatię super się ogląda. Choć nie wydaje mi się żeby Joasia nie dostrzegała walorów estetycznych Stefana a on jej. W końcu woli blondynki :P I to wszystko składa się na piękny obrazek, który otwiera wyobraźnie rządnych emocji fanów tej pary :D

ocenił(a) serial na 9
Deeply

wróć- "żądnych" :P

ocenił(a) serial na 10
kornela93

Stefan nie kreci z Ewa, tylko ma dziewczynę mówił w wywiadzie

nora101

Media potrafią newsa ze wszystkiego ukręcić, wystarczy dobre ujęcie wyjęte z kontekstu i dobry tytuł;)

ocenił(a) serial na 10
madziula_19_fw

to zdjecie jest boskie

ocenił(a) serial na 8
nora101

I na taką scenę wchodzi Asia...sama jestem zazdrosna a co dopiero ona...;)

ocenił(a) serial na 9
Stenia21

Takie trochę odwrócenie ról będzie jeśli faktycznie ich takich nakryje, bo była chyba w pierwszym sezonie taka scena ze Asia tez się z Marcinem u niego w gabinecie całowała i Iga wtedy weszła a oni tak od siebie odskoczyli, tylko teraz będzie na odwrót, wtedy Idze pewnie na myśl nie przyszło ze to ona będzie mu kiedyś na kolanach siedziała a on ją będzie calowal ach ;D

Stenia21

rozwaliłaś mnie tym :D

madziula_19_fw

Hmm, cudowne! <3

madziula_19_fw

Najlepsze chyba :)

ocenił(a) serial na 8
on_mile

https://m.facebook.com/pages/O-mnie-si%C4%99-nie-martw-TVP/334267110059224?fref= ts#!/photo.php?fbid=899274873498630&id=100002483763670&set=p.899274873498630&sou rce=47

To się może innym nie podawać ale nam tak :)

ocenił(a) serial na 8
Stenia21

To nie jest zapewne z tego samego odcinka ...ale tak ładnie poukładało się ;)

ocenił(a) serial na 10
Stenia21

Teraz jak patrzę na zdjęcia Igi i Marcina, na których okazują sobie miłość, to po prostu nie chce mi się wierzyć, że oni byli kiedyś tylko "przyjaciółmi", a już nie wspomnę, że byli na Pan/Pani.

ocenił(a) serial na 8
on_mile

http://m.superseriale.se.pl/newsy/o-mnie-sie-nie-martw-3-sezon-pocaunek-igi-i-ma rcina-i-co-dalej_668369.html

Ale nakręcaja...

ocenił(a) serial na 9
on_mile

https://instagram.com/stefanpawlowski_official/

<3 To chyba koło dziewczynek szkoły :D

madziula_19_fw

Te najnowsze? :)

ocenił(a) serial na 9
on_mile

Tak tak, sorki źle zalinkowałam :D

madziula_19_fw

A wiesz, że nie wiem. :D Ja to pomyślałam, że to pod kancelarią. XD

ocenił(a) serial na 9
on_mile

Hah mi ten autobus jakoś tak w pierwszej chwili szkołę zasugerował, ale pewnie masz rację, że to pod kancą :D

madziula_19_fw

Powiem tak, zwrociłam uwagę na Marcina. :D
Nie myślałam gdzie to, hahha. XD

ocenił(a) serial na 9
on_mile

O tak, taki uśmiech (tym bardziej jego) zasługuje na uwagę <3 :D

madziula_19_fw

Otóż to! <3

ocenił(a) serial na 9
on_mile

Tak mi wolno dni mijają, że aż zrobiłam mój pierwszy w życiu filmik, pierwszy o Idze i Marcinie i pierwszy w ogóle, mimo wszystko zapraszam ;D

https://www.youtube.com/watch?v=OsmIYfw5U5g

ocenił(a) serial na 10
madziula_19_fw

Bardzo fajny! Łap ode mnie łapkę w górę ;))

ocenił(a) serial na 10
madziula_19_fw

SUPER! Chociaż coś się dzieje. Też już z nudów chciałam liczyć nitki w garniturze mecenasa. Jeszcze 11 dni pod górę a potem już poleci.

ocenił(a) serial na 9
Infiniti9

Infiniti9 i FP31998 Dziękuję! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones