O mnie się nie martw (2014-2021)
O mnie się nie martw: Sezon 10 O mnie się nie martw Sezon 10, Odcinek 13
Odcinek O mnie się nie martw (2014-2021)

Odcinek 13

45m
8,0 47
ocen
8,0 10 1 47
O mnie się nie martw
powrót do forum s10e13

Krzysiek oznajmia Marcie, że będzie ją przez cały dzień rozpieszczał i stawiał się na każde jej wezwanie. Marta mówi sprawdzam w chwili, gdy w warsztacie Krzysiek i Wojtek znajdują w zapasowym kole nowego samochodu Andreasa coś, co może narazić chłopaków na poważne problemy. Krzysiek postanawia wciągnąć w sprawę kancelarię Kaszubów i nie tylko naraża się Marcie, ale staje oko w oko z policjantem, a to ostatnia osoba, jaką chciałby tego dnia spotkać na swojej drodze. Policjanta pochłaniają jednak głównie osobiste problemy: listonoszka z sąsiedniego rejonu właśnie oskarżyła go o przywłaszczenie dwumiesięcznej emerytury jego własnej babci. Niebawem relacja między tymi dwojgiem podniesie temperaturę w całej kancelarii. Marek, ubłagany przez Krzyśka, podejmuje się pomocy, a Andreas i Wojtek z drżeniem serca witają w warsztacie byłych właścicieli samochodu.Tymczasem Marcin martwi się o Ankę, która po dramatycznych wydarzeniach w jej życiu osobistym wzięła wolne z pracy i zapadła się pod ziemię. Mecenas nie wie, że Anka postanowiła wyjechać do rodziców na drugi koniec Polski. I pewnie nie dowiedziałby się o tym, gdyby przypadkowo spotkana na trasie autostopowiczka nie skłoniła Anki do zmiany planów.

misiaczek_23

Wraca Asia! Mam nadzieję, że panie scenarzystki wyślą Kaszubę i Asię do Barcelony. Na to czekam:) Przydałoby się też, żeby Asia pograła trochę na nerwach Sylwii. Za siebie i za Igę. Na to też czekam;P

emka98

A dlaczego ma pograć na nerwach Sylwii ? raczej pogra na swoich nerwach widząc szczęsliwych S&P i być może Sylwię w ciązy :)

Martyna_Jakubowicz

Nie sądzę, żeby Asię obchodziła ta para. Z pewnością natomiast będzie obchodzić Sylwię, jak usłyszy radosną nowinę nt. przeszłych relacji gołegokostka z Joanną;P

emka98

ale jaką " radosną nowinę nt. przeszłych relacji gołegokostka z Joanną " ? Przecież nic ciekawego miedzy Aską i Pawłem się nie działo, to chyba Twoje pobożne życzenia, ja jestem spokojna o S&P :)

emka98

Dla Twojej wiadomości radosna nowina jest, SYLWIA JEST W CIĄŻY !!!!! Także teraz zobaczymy jaką minę będzie miała Aśka, przecież to ona chciała mieć dziecko z Pawłem, a nie przepraszam ona na dziecko chciała go przy sobie zatrzymać !!!...hahahah

ocenił(a) serial na 9
emka98

Widzialam wlasnie zdjecia i wynika z nich ,ze spotka Anke i Marcina czyli pewnie jej watek bedzie polaczony z Marcinem.U Sylwii i Pawla to nie namiesza Sylwia nie ma byc o kogo zazdrosna bo na wlasne oczy widziala jak wygladal ich zwiazek

kaja_1907

Tak pojawi się w ostatniej scenie i mam nadzieję że jej udział w OMSNM na tym się skończy, czas Aski już minął, i jako restauratorki i jako psychoterapeutki...

ocenił(a) serial na 8
kaja_1907

Oj łudzicie się nadal że ten serial ma coś wspólnego z rzeczywistymi zachowaniami ludzi ?

emka98

Oj, wyślą wyślą ale Marcina i Anię, Aśka bedzie im zbędna jak niepotrzebny bagaż....

ocenił(a) serial na 10
emka98

Też jestem za tym kołem co zatoczyłoby okrąg:)

wiseacre

Tylko jaki okrąg ? Bo z tego co ja pamietam serial zaczął się od tego że Marcin tak kochał Aśkę że uciekł od niej do rozwódki z dwójką dzieci, chyba dobrze pamietam ? popraw mnie jeśli się mylę, czyli okrąg to bedzie w momencie kiedy znowu pojawi się nowa postać do której mecenasa bedzie ciagnąć bardziej niż do znowu pojawiajacej się na jego drodze Aski.

ocenił(a) serial na 10
misiaczek_23

Wykonałaś kangurzy skok po fabule albo raczej ślizg po powierzchni.
Aśka nie była obojętna Marcinowi, nie zaborcza, wyrozumiała, związek niby bez zobowiązań.
A w Idze to się Marcin powoli zakochiwał, sporo odcinków to trwało.
Z Asią się zaczęło i z Asią może skończyć, ona zna przeszłość i nie trzeba jej nic wyjaśniać, rozdrapywać, może być mocnym wsparciem. Podobno nie jest to już ta sama Asia, kiedyś najlepsze nogi w Warszawie, a teraz nienachalnie... i to tez jest świetne. Chciała mieć rodzinę..... no to ma.
Dziewczynkom też nieobca.
Z punktu widzenia dobra dziewczynek zostaje jeszcze do wzięcia "nasza kochana Pani Irenka" ale bym nie przesadzała, bo belferka Ania NIE, wykonuje aktualnie naganny zawód, a do tego jest okropnie miaucząca.

wiseacre

" Podobno nie jest to już ta sama Asia "... i tu mam watpliwości, nie mniej wiemy już trochę więcej i ta wspaniała Asia ma u swojego boku mężczyznę z którym bedzie brała ślub. I nie jest nim Marcin Kaszuba.

ocenił(a) serial na 10
misiaczek_23

Szkoda, szkoda.....taki to był pomysł mój.
Asia kłuje w oczy, oj kłuje...….
Martwię się o dziewczynki......ale co tam....
Nie śledzę wyprzedzających wiadomości na temat OMSNM, na stronę sporadycznie zaglądam z sentymentu i zobaczyłam dawny wpis emka 98, uwielbiam ją za ironię i poczucie humoru.
Serial dla mnie dawno przegrzany, świetność to przeszłość, wyeksploatowany, teraz mydło jak inne, coraz mniej prawdopodobny.
Być może z sentymentu zajrzę i do serialu jak będzie w necie za friko, znowu poćwiczę opadanie rąk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones