O mnie się nie martw (2014-2021)
O mnie się nie martw: Sezon 10 O mnie się nie martw Sezon 10, Odcinek 4
Odcinek O mnie się nie martw (2014-2021)

Odcinek 4

44m
8,1 59
ocen
8,1 10 1 59
O mnie się nie martw
powrót do forum s10e4

Nieproszony gość irytuje Marcina, ale mecenas stara się tego nie okazywać, po prostu unikając z nim kontaktu. Krzysiek i Marta postanawiają wkroczyć do akcji, dzięki czemu nieoczekiwanie zyskują cały dzień tylko dla siebie. Kostek asystuje Sylwii w nietypowej sprawie rozwodowej i z właściwym sobie brakiem rozwagi próbuje skrócić służbowy dystans, narażając się na ostrą reprymendę Pawła. Tymczasem Karolina i Maria asystują Marcinowi, do którego zgłasza się Kaśka, irlandzka przyjaciółka Krzyśka. Sprawa, z którą przychodzi, zmusza Marcina do natychmiastowej interwencji, a obie stażystki umacniają się w swojej niechęci do szefa. Marcin kolejny raz frontalnie atakuje osobę, która próbuje mu pomóc, ale tym razem, dzięki wsparciu Krzyśka i Marty zostaje zmuszony do tego, by wreszcie spojrzeć prawdzie w oczy i skonfrontować się ze swoimi zamrożonymi emocjami. Nieoczekiwanie dochodzi do tego w salonie kosmetycznym Iwonki, do którego trafia również zakochany Andreas, gotowy na wszystko, by zainteresować sobą atrakcyjną wdowę.

ocenił(a) serial na 9
misiaczek_23

Jestem juz po 4 odcinku i stwierdzam ,ze to jeden z lepszych sezonow tego serialu ,S.Pawlowski swietnie radzi sobie w roli zrozpaczonego faceta ,ktoremu zmarla zona ta rozmowa z ojcem Igi mysle ,ze mu pomoze w koncu wyrzucil z siebie wszystko pewnie powoli zacznie sie otwierac na swiat i jestem bardzo ciekawa jak to wszystko sie potoczy u niego dalej.Marta z Krzyskiem szczesliwi i tu za bardzo nie ma o czym pisac ,Marcin ma szczescie ,ze ma takich przyjaciol jak oni.Karolina i Kostek spoko do Marii nie moge sie przekonac aktorka gra slabo i wszystko wychodzi sztucznie jak na razie jest najslabszym ogniwem z tej trojki ale ma jakas tajemnice wydaje mi sie ,ze zwiazana z dzieckiem bo dziwnie sie zachowala wobec tego dziecka tej Kaski.Watek Sylwii i Pawla bardzo mi sie podoba ta terapia to super pomysl ,na terapii wychodza nowe fakty z jej zycia i dlaczego tak sie zachowuje wszystko staje sie jasne ale widzi juz ,ze zle postepuje wobec Pawla takze to dobry znak.Wydaje mi sie ,ze jedyna teraz osoba ,ktora moze jej pomoc to Krzysiek dlatego tez probowala sie z nim skontaktowac.Pawel jest zapatrzony w nia jak w obrazek i nie rozumie dlaczego ona tak sie zachowuje dla niego to jest normalne ,ze ludzie sie kloca ,a pozniej po prostu sie godza ,tu potrzeba tylko szczerej rozmowy i bedzie dobrze kochaja sie ,a to najwazniejsze.Ich watek bedzie skupiony na docieraniu sie i poznawaniu swoich potrzeb i pragnien.Kazdy watek jest po cos ,nie ma zapychaczow i wszystko trzyma sie kupy.Scenarzysci pokazuja nam prawdziwe zycie ludzi i problemy ,ktore duza ilosc osob spotykaja.Ten sezon jak na razie jest swietny :)

kaja_1907

Zabawny byl ten wątek na sali rozpraw, rozwód bo żona oziebla. Zona -wysoki sądzie czy mi czegoś brakuje? Maz -zycia, głosu nie wydaje hehe

ocenił(a) serial na 9
kaja_1907

Tez jestem tego zdania ,ze to jeden z lepszych sezonow scenarzysci pokazuja prawdziwe życie i problemy ,ktore spotykaja bardzo wiele osob ,kazdy watek jest ciekawy i przede wszystkim jest po cos ,nie ma takich zapychaczow jak we wczesniejszych seriach.Jest mniej humoru z wiadomych powodow ale mimo wszystko dalej jest ciekawie.Serial trzyma dobry poziom i mysle ,ze beda kolejne sezony skoro usmiercili Ige z czego sie ciesze bo pomimo 10 sezonow fajnie dalej sie ogląda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones