PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789121}

Oasis

6,9 65
ocen
6,9 10 1 65

Oasis
powrót do forum serialu Oasis

W sumie to nawet nie jest odcinek, bo serialem tego nazwać się nie da.
Za to jest mocny teaser na przyszłą serię..
Odcinek 0, wprowadza, zainteresuje, ale stara się nic konkretnego nie pokazać. Otwarte zakończenie odcinka przed czymś bardziej interesującym itp.
Ogółem to ładny wstęp, ale niektóre rzeczy wymagają głębszego wyjaśnienia.

Jak na przykład sama Oaza, gdzie się znajduje, bo nie na Marsie.
Jeśli nie na Marsie to na dalszej planecie spoza układu słonecznego.
Jeśli tak, to musieliby lecieć latami do innego układu słonecznego i to z prędkością bliską prędkości światła.
Jeśli tak, to jaką technologię wynaleźli by ją uzyskać.
Jeśli ją uzyskali, to musieliby i tak zamrozić pasażerów, a sztuczna śpiączka to inna nazwa na zamrożenie i spowolnienie przemiany materii. Itp itd.
Ogółem wiele luk pozostawili w podstawie fabularnej, ale założenie i sama baza wyglądają zarąbiście. Mam nadzieję, że będzie kontynuacja. Gdyż nawet z tymi lukami, jest to interesująca pozycja.

mario1994_94

Nie będzie, jest to jeden z seriali Amazonu, który nie dostał zamówienie na cały sezon.

mario1994_94

To ekranizacja powieści Michela Fabera "Księga dziwnych nowych rzeczy" - z niej można się dowiedzieć, co było dalej ;) Przy czym uprzedzam, że wyszczególnione przez Ciebie kwestie raczej nie są w żaden sposób wyjaśnione, a autor skupia się głównie na misji Petera i jego relacji z żoną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones