Obława
powrót do forum 2 sezonu

Modelowy kryminał. Bez zbędnych wątków, zbędnych dialogów, bez gejów, bez lesbijek, bez transów, bez politycznej poprawności, bez antyrasistowskich wrzutek, bez faszystów i bez tej całej "netflixowskiej" koncepcji seriali. Można? Można!!! Po prostu pokazana ta prawdziwa, rzemieślnicza policyjna robota. Od kulis i od podstaw. Cierpliwa, powolna, bez "fajerwerków', oparta na nowoczesnej technice i gliniarskich mózgach. Wiedza i doświadczenie. Kto lubi takie kryminały to nie pożałuje.

ocenił(a) serial na 7
HansStedtke

Żenujący komentarz. Nawet jak gejów, lesbijek i transów w ogóle nie ma w serialu to i tak trzeba im dowalić.

buzzkill

Bardzo pożyteczny komentarz. Oglądając film tak trochę zaprasza się postacie z filmu do domu. Chcę wiedzieć kogo zapraszam. Tolerancja wobec homoseksualizmu nie oznacza akceptacji i chęci zawierania bliższej znajomości. Szacunek do człowieka to nie zgoda na wszystkie jego zachowania. Mam nadzieję że nikogo nie obraziłem w tych dziwnych czasach.

ocenił(a) serial na 7
Renifer60

No pewnie, zapraszając do domu seryjnego mordercę w celu zawarcia bliższej znajomosci mógłbyś przez przypadek wpuścić też jakąś lesbijkę. Widocznie w Twojej skali akceptacji ludzkich zachowań to drugie jest dużo gorsze. Ale na szczęście w serialu występują jedynie heteroseksualne zabójstwa i akty przemocy, totalnie akceptowalne w każdym domu.

buzzkill

Faktycznie ,niezręcznie wyszło. Jak to trzeba uważać na każde słowo. Lubię kryminały czasem widać resztki ludzkiej sprawiedliwości i to cieszy. Tak sobie myślę że gdyby to miało pomóc w ujęciu seryjnego to wpuścił bym do domu choć ze strachem. Miłego dnia.

buzzkill

Żenująca odpowiedź.
Zabolało dupsko?

HansStedtke

bardzo światły oraz pomocny komentarz pokazujący jak o serialu nie powiedzieć aboslutnie nic konkretnego poza ogólnikami ale mocno zaznaczyc ze NIE MA NETFLIKSOWYCH TRANSUW I GEJUW JEST CUDOWNIE XD to nie netflix ma problem, to ty masz problem XD

qboot

Tak. Mam problem. Największy z głupkami. Takimi jak ty. Masz to po mamusi czy po tatusiu?

HansStedtke

twoja stara wczoraj nie narzekała

qboot

jak pedał jesteś to na co miała narzekać?

HansStedtke

Dzięki za opinię. Była bardzo pomocna i satysfakconująca!

HansStedtke

Dzięki Hans za recenzję. Z przyjemnością obejrzę jak nie ma w tym serialu gówna netflixowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones