PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99430}

Obrońca

The Guardian
7,4 1 344
oceny
7,4 10 1 1344
Obrońca
powrót do forum serialu Obrońca

Mam problem. Mianowicie bardzo chciałabym obejrzeć ów serial, ale niestety, nigdzie go nie mogę znaleźć. Czy ktoś wie gdzie mogłabym go obejrzeć online ewentualnie pobrać?

Madzia0131

Jest w internecie, ale tylko po angielsku, bez napisów.

ocenił(a) serial na 7
Madzia0131

leci obecnie na AXN

Maksis

Prawdę mówiąc godzina 7 rano w ogóle mnie nie urządza, bo mam w tym czasie ważniejsze zobowiązania. Ale mam dobre wieści dla wszystkich, którzy chcieliby ów serial obejrzeć. Serwis ii tv zaczął wrzucać odcinki po polsku, więc można je sobie obejrzeć kiedy się chce ;)

Madzia0131

Dopiero teraz zauważyłem ten komentarz. Wybacz.

Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 8
Madzia0131

AXN zamieszcza też serial na swoje stronie w 'AXN player', z PL lektorem

Madzia0131

w w w . i i t v . c o m - tam można go zobaczyć z polskimi napisami.

Klikasz dany odcinek, przewijasz w dół aż pojawi się szary pasek "linki do pozostałych hostingów" ( lub coś podobnego ), i następnie wybierasz ten link z napisami lub lektorem.

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
MarekAntonivsz

niemal na raz obejrzałam wszystkie dostępne odcinki po polsku w tym serwisie i łaknę więcej. Serial bardzo mi sie spodobał i brakuje mi teraz podobnych produkcji o tej tematyce. Jeśli ktoś wie gdzie znajdę więcej z polskimi napisami proszę dajcie znać.

ocenił(a) serial na 10
grampiana

Hej, obecnie pierwszy sezon tego serialu leci w tv na axn - od poniedziałku do piątku, chyba o godz. 12. Dodatkowo wieczorem danego dnia odcinek ten pojawia się na stronie internetowej axn (wpisz w google axn player). Na i i t v odcinki te pojawiają się z kilkudniowym opóźnieniem. Nie wiem jak będzie z drugim i trzecim sezonem, ale do nich w razie czego na necie są angielskie napisy, co trochę ułatwi oglądanie bez lektora/polskich napisów.

ocenił(a) serial na 8
kaylla_86

axn nie mam ale spróbuje na ich stronie:-)

ocenił(a) serial na 9
kaylla_86

a gdzie są te napisy do 2 i 3 sezonu?

ocenił(a) serial na 10
sun_luna

napisy do 2 i 3 sezonu są na stronie w w w.p o d n a p i s i.n e t

Ale tylko angielskie niestety:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones