PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779299}

Obsesja Eve

Killing Eve
7,6 21 633
oceny
7,6 10 1 21633
7,5 18
ocen krytyków
Obsesja Eve
powrót do forum serialu Obsesja Eve

Fenomen tej postaci wg mnie polega na tym że, nie da się nie pokochać seryjnej morderczyni. Ta socjopatka z nieopanowaną żądzą zabijania, która zaspokaja swoje chore pragnienia poprzez obcinanie facetom "wacków" - jest nawet zabawna (moment w kuchni, gdy jest sam na sam z Eve, jej udawany płacz i chęć odejścia od zabijania, to coś niesamowitego).
Z uśmiechem na twarzy pozbywa się swoich ofiar a ja patrząc na nią, nie czuję oburzenia ani wstrętu. Co więcej — kibicuję, trzymam kciuki za jej dalsze sukcesy.
Nie można tego samego powiedzieć o jej antagonistce - postać Eve jest nijaka. Może to kwestia złego doboru aktorki (Sandra Oh) :(

ocenił(a) serial na 6
_AGENT_NSA_

Ja nie polubiłem jej od początku i tylko mnie drażniła, chciałem żeby ktoś ją wreszcie uciszył nabojem prosto w głowę.

ocenił(a) serial na 8
suineg

Ale mizoginem nie jesteś?

ocenił(a) serial na 6
Bokciu

Jak ktoś nie lubi ładnej kobiety to musi odczuwać wstręt do kobiet? Po prostu mnie irytowała okrutnie od samego początku.

ocenił(a) serial na 9
_AGENT_NSA_

Złoty Glob i Criticts Choice Award (a sezon nagród dopiero się rozpoczął) dla Sandry Oh pokazują jednak coś przeciwnego. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones