Obsesja Eve (2018-2022)
Obsesja Eve: Sezon 3 Obsesja Eve Sezon 3, Odcinek 5
Odcinek Obsesja Eve (2018-2022)

Are You from Pinner

41m
7,7 246
ocen
7,7 10 1 246
Obsesja Eve
powrót do forum s3e5

s3e5

ocenił(a) serial na 9

To chyba najlepszy odcinek jak do tej pory ze wszystkich sezonów. Tak skrajnych emocji jeszcze nie odczuwałam oglądając ten serial, od śmiechu, do wzruszenia, smutku. Świetna Jodie Comer, tę Vilanelle najchętniej bym przytuliła i zaprosiła na kawę!!!

ocenił(a) serial na 9
Mada_gringo

Również mega mi się podobał ten odcinek. Świetna gra aktorska, Jodie po prostu jest jak narkotyk, świetnie oddaje swoją postać i każda scena z nią jest po prostu ekscytująca.

Mada_gringo

Końcowa scena w pociągu rozwala. Dodatkowo w wywiadzie powiedziała, że to była pierwsza scena, którą kręcili z 5 odc. Myślę, że tym zarobiła na kolejną nagrodę Emmy.

ocenił(a) serial na 8
Mada_gringo

Suzanne Heathcote - jedna ze scenarzystek "Fear the Waking Dead" - po tym jak świat obiegła wieść, że dołącza do zespołu "Killing Eve" wszyscy się bali, że zepsuje serial - tymczasem napisała najlepszy odcinek sezonu.

Mada_gringo

A szukałem właśnie, czy ktoś nie wspomniał o tym odcinku. Wow! Po prostu wrył mnie w ziemie. I scena w pociągu...

ocenił(a) serial na 9
Mada_gringo

Jodie Comer jest po prostu genialna w tym serialu. Jestem w niej po uszy zakochana!

Mada_gringo

Ja uważam że najgorszy ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones