Obsesja Eve (2018-2022)
Obsesja Eve: Sezon 3 Obsesja Eve Sezon 3, Odcinek 8
Odcinek Obsesja Eve (2018-2022)

Are You Leading or Am I?

43m
8,1 259
ocen
8,1 10 1 259
Obsesja Eve
powrót do forum s3e8

Finał sezonu

ocenił(a) serial na 10

To był jeden z lepszych odcinków tego sezonu. Genialne zakończenie, które mnie bardzo wzruszyło i przez nie czekam na 4 sezon jeszcze bardziej. Ciekawostka: piosenka z ostatniej sceny jest śpiewana przez Saoirse Ronan :)

Thranduil231

Zdecydowanie jeden z najlepszych odcinków. Dla mnie piękne i poruszające zakończenie sezonu. Bez pocałuku, bez uścisków, ale naładowane emocjami.

Nie można przeoczyć kontrastu międzzy finałem S2, w którym Villanelle definiuje swoją miłość do Eve słowami "you're mine", teraz V tak bardzo dojrzała, że jest gotowa pozwolić jej odejść, nie chce aby "ciemność" pochłonęła Eve całkowicie. Świetnie przedstawiona przemiana V. I ta końcówka kiedy obie się zatrzymują, odwracają się - wiedzą że mogą odejść, ale nie chcą... ❤️

patkaino

Ta scena jest tragiczna, a jednocześnie napawa optymizmem, że jeszcze nie koniec...

ocenił(a) serial na 9
Thranduil231

Świetny odcinek. Też się wzruszyłam! Wiadomo coś o kolejnym sezonie?

ocenił(a) serial na 9
Mada_gringo

Przez pandemię chyba nawet nie kręcą sezonu 4 więc nie wiadomo jak z tym będzie.

ocenił(a) serial na 9
Cocomintsmoothie

Będą normalnie kręcić, Sally Woodward-Gentle potwierdziła, że na dniach będą gotowe scenariusze do trzech kolejnych odcinków (;

ocenił(a) serial na 8
Thranduil231

Zgadzam się, bardzo porządne zakończenie, choć finału drugiego sezonu nie przebije ;) Niemniej jednak sezon trzeci oglądało mi się wspaniale i oceniłem go najwyżej ze wszystkich. Mam nadzieję, że następny będzie równie dobry.

ocenił(a) serial na 9
Thranduil231

Dla mnie byl to najlepszy odcinek sezonu. Super zakonczenie. Generalnie trzeci sezon byl bardzo nierowny i dla mnie najgorszy ze wszystkich. Byl poprostu ok i dlatego, choc kocham ten serial , to uwazam, ze gdyby nie powstal juz 4 sezon, byloby to naprawde super zakonczenie calego serialu. Nie mialbym nic przeciwko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones