Obsesja Eve
powrót do forum 3 sezonu

3 sezon

ocenił(a) serial na 7

Bardzo rozczarowujący ..... i w miarę oglądania wygląda na zbędny.

ocenił(a) serial na 3
marcinka84

potwierdzam... kompromitacja już w 1 odcinku, niby ślub a potem zero o żonie, potem koleś przebity widłami nie wykrwawil się , ogólnie bzdurka na bzdurce, jedynie 1 sezon był świeży bo Phoebe robiła scenariusz

ocenił(a) serial na 8
marcinka84

Scenariusz do każdego odcinka pisała inna osoba, co pogłębiło rozklejanie się historii zapoczątkowane już w 2 sezonie.
Mnie też się nie podoba to co zrobiono z tym serialem i uważam, że 3 sezon jest zupełnie o niczym. Szkoda tak zmarnowanego potencjału. Regularna wymiana scenarzystów powinna być karana w tej branży.
Inna sprawa, że twórcy ulegli presji publiczności, domagającej się więcej scen Eve z Villanelle i większego skupienia na ich relacji, przez co wątki detektywistyczne, a co za tym idzie - akcja, stały się bardzo odległym tłem.

ocenił(a) serial na 8
marcinka84

3 sezon to porażka i wielkie rozczarowanie. Jedynie ostatnia scena na moście mnie zaciekawiła.

ocenił(a) serial na 7
marcinka84

Mam takie samo odczucia, serial stracił impet. Nawet kolejne zabójstwa Villanelle nie sprawiały mi już frajdy.

ocenił(a) serial na 3
lew890

one nie sprawiały frajdy już od początku.

ocenił(a) serial na 3
marcinka84

dzięki za to słowo, nie mogłam go znaleźć. z b ę d n y. tak. dokładnie tak. nie wniósł kompletnie nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones