PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038992}

Odmieniec

The Changeling
5,6 280
ocen
5,6 10 1 280
Odmieniec
powrót do forum serialu Odmieniec

ale 1 odcinek i skakanie w czasie było męczące, nic nie wciąga, 2 odcinek też nie powala, 3 już nie zmogłem...może to będzie piękna historia o rodzicielstwie, ojcostwie itp ale nie moja

dave_semafor

Po zwiastunach zapowiadało się coś ciekawego a finalnie wyszedł średniak. Nie wiem czy jest sens tracić na niego czas...

dave_semafor

Ja czekam aż się rozkręci. The Servant też się spokojnie zaczynał, a wyszło cudo

dave_semafor

jestem na 2-gim epizodzie.....cos czuje ze skonczy sie jak to u Apple - fajny pomysł, spory budzet na produkcje..... i najgorsi scenarzyści... i nie lepsi producenci. Ręce opadają normalnie... Apple mogło by trzaskać takie "perełki" które mogły by wejść do kanonów normalnie, z ta kasa ktora maja, cala platforma dystrybucyjna. Ale nie - najlepiej zatrudnić debili ktorzy nie potrafia napisać prostej wymiany zdań, nie mówiąc o wielowątkowej fabule - sa za to wyznawcami lgbtqwerty+-#% oraz posiadają odpowiedni kolor skory (tzn. nie biały) - takimi kryteriami sa zatrudniani ludzie w tej branży w tamtym rejonie swiata i to nie jest żadne wyolbrzymienie ani rasistowska propaganda tylko znany powszechnie fakt. W sumie to jestem mocno zdziwiony, ze oglądam epizod nr. 2 a nie bylo jeszcze żadnego homo !!! Ale spoko, pewnie bedzie - musi byc no bo jak inaczej !!???? :)))

dave_semafor

Niestety, ja nie dotrwałem aż tak daleko. Z opisów widzę że nie będzie lepiej więc nie ma co...

ocenił(a) serial na 9
Tomasz_Lekawski

dla  mnie  na 9 

dave_semafor

Było warto. Jak dla mnie serial mega u czekam z niecierpliwością na drugi sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones