PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743745}

Odpowiednik

Counterpart
7,4 5 782
oceny
7,4 10 1 5782
Odpowiednik
powrót do forum serialu Odpowiednik

Nasuwaja mi sie skojarzenia z "Czlowiekiem z wysokiego zamku", ktory dla mnie jest interesujacy. Warto czekac. Szkoda, ze to nie Netflx i trzeba bedzie tydzien po tygodniu zapoznawac sie z historią...

lahl

Pierwszy odcinek super. Klimat, dialogi, aktorzy- wszystko na dobrym poziomie.

RadoslawKamil

wszystko wporzo poza scena z kwiatkiem - taki kwas na dzien dobry zaserwowac, no litosci...

miko1980

Myślę,że tyle mu się na głowę wrażeń rzuciło,że zapomniał o tym kwiatku. Można to jeszcze zrozumieć. Zobaczymy jak będzie dalej. Klimat dość mroczny mimo,że główny bochater ma twarz dość komediową.

RadoslawKamil

zapomniec to mogl o kwiatku w ogole - tu sie zgodze - ale skoro jednak przypomnial sobie o nim to naturalna koleja rzeczy powinno byc poinformowanie ze zawsze wstawia kwiatek do wazonu na recepcji - to dosc nietypowy zabieg, nie wierze ze ktos moglby pamietac o kwiatach a jakims cudem zapomniec ze pierwsze co robi to zostawienie jednego kwiatka w recepcji - bo nie jest to typowe zachowanie - typowo to on mogl te kwiaty wstawic do wazonu w pokoju zony i zapomniec o czyms takim, ale jednak nie kurtuazyjne gadki z recepcjonistka przy kazdorazowej wizycie i wlozeniu kwiatka...

RadoslawKamil

PS. twarz komediowa? Simmons grywa rozne role , najczesciej jednak powazne - wojskowych, nauczycieli ( chocby Oscar za Whiplash), ojców rodziny - ostatnia rzecza jaka bym powiedzial o tym gosciu jest to ze ma komediowa twarz ;)

miko1980

Jakoś jak na niego patrzę to bardziej widziałbym go w komedii typu Jaś Fasola niż jako agent. Myślę,że każdy ma jakieś nietypowe zwyczaje, które stają się rutyną. Od kilku tygodni odwiedzał codziennie tą żonę więc znał personel i nie widziałem nic dziwnego w tym. Po prostu starszy kulturalny Pan.

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

Komediową rolę już grał w Spider-Manach Raimiego ;)

ocenił(a) serial na 7
lahl

Motywy światów równoległych są dość popularne w literaturze sf. W serialach przybierają formę młodzieżową, niestety. Ale po 1 odcinku wydaje mi się, że ten serial może być dojrzalszy.

lahl

Może za dużo się już naoglądałem, może że nie cierpię sf, ale nie podoba mi się ten serial. Teraz czekam na falę wyzwisk od "wielbicieli".

użytkownik usunięty
kolega69

Chyba masz bardzo wygórowane wyobrażenie o znaczeniu swojego zdania, skoro po napisaniu, ze nie podoba Ci się serial spodziewasz się fali wyzwisk...

Takie mam zdanie o użytkownikach internetu - wystarczy "kropla" a zostaniesz zmasakrowany.

ocenił(a) serial na 8
kolega69

Bez sensu, każdy ma to w... nosie. To nie do końca tak działa, że napiszesz coś "bulwersującego" i kogoś to rusza. Bardziej chodzi o to, że niektórzy szukają pretekstu - vide Ty z hasłami typu "wielbiciele". Pejoratywne, dość płaskie, nie wiadomo po co, skoro seria się nie podoba. Patrz w lustro.

Bieski37

mam to w D

ocenił(a) serial na 3
kolega69

kolega69 - masz rację, ten serialik jest wyjątkowo gówniany.

lahl

NIe jest zly ale moim zdaniem za wolno sie rozkreca.No ale zobaczymy.

ocenił(a) serial na 8
lahl

Nie wiem w czym jest podobny do "Człowieka z wysokiego zamku", który nie opowiada żadnej całościowej historii, a jest telenowelą, czyli zlepkiem autonomicznych odcinków/historii powiązanych konwencją, bohaterami luźną nicią fabuły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones