PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296341}
6,9 15 954
oceny
6,9 10 1 15954
7,0 3
oceny krytyków
Oficerowie
powrót do forum serialu Oficerowie

Dla mnie to Pazura.Swietnie zgagrał Sznajdera.Był twardy i ostry

Capitan_Skull

To prawda. W trójce też pociągnął klimat. Wszyscy tak narzekają na Alę w Oficerach, ja jednak po raz kolejny zobaczyłam całość na DVD i stwierdzam, że inaczej grać nie mogła. Dziewczyna, która na początek pracy zostaje wrobiona w układ dotyczący jej ojca, od początku ktoś chce ją zabić. No litości, że będzie grała twardego zawodnika, który się kulom nie kłania! Była całkiem niezła, a to że w co drugim odcinku płakała nie wynikało z jakiejś niebywałej wrażliwości, która przekreślałaby jej możliwość bycia policjantką. Taka dygresja, bo mnóstwo było zarzutów pod adresem Pani Cynke, że zepsuła cały film. Jak dla mnie była całkiem ok.

ocenił(a) serial na 6
mega_2

No nie zmienia to faktu że jej postać była bardzo wkurzająca....
Chociaż w trójce była już znacznie ciekawsza:D
Boi zerwała z pewnym dupkiem:D

WOLVERINE55

Co do wkurzającej postaci to się zgadzam, ale i tak nie podzielam opinii tych wszystkich, którzy wrzucili ją na samo dno. W trzeciej części to faktycznie była ciekawsza ta jej postać. Fajnie mi tu pasował zagubiony nieco Sznajder;) Co do najlepszych aktorów, to w 2 niezwykle przypał mi do gustu Lucas jako Mond (nawet go dodałam w rankingu;). Wyjątkowy szwarccharakter!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones