PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792194}

Ogród z brązu

El Jardín de Bronce
7,0 1 031
ocen
7,0 10 1 1031
Ogród z brązu
powrót do forum serialu Ogród z brązu

Bardzo wciągający!

ocenił(a) serial na 8

Czuć atmosferę Argentyny. Jeszcze lepiej by to wyszło gdyby umiejscowili akcję na obrzeżach Buenos Aires, ale i tak jest świetnie. Bardzo dobra gra aktorska, ciekawa fabuła, sposób narracji i bardzo dobry klimat.

ocenił(a) serial na 8
krzychu1526

Gdzie widziałeś serial???

ocenił(a) serial na 8
house90

HBO GO.

krzychu1526

serial przywodzi na myśl z lekka książki Mario Vargas Llosy, klimat ma obłędny, bardzo dobrze się ogląda. Co się ukazuje, sam serial też powstał na podstawie książki. Fabuła z kolei kojarzy mi się z europejskim serialem The Missing.

ocenił(a) serial na 8
karola_korys

Ten serial to perełka na mapie Ameryki Południowej. Ostatnie zwroty akcji są tak obłędne i pokręcone, że można by tutaj włączyć kilka gatunków z małego ekranu (nawet przez chwile to wygląda jak telenowela). Komentarz dodawałem chyba po 4 odcinkach, gdy akcja toczyła się w mieście, ale późniejsze przejście na prowincje to było coś niesamowitego. Miażdżący klimat.

krzychu1526

klimat ostatnich odcinków kojarzy mi się też lekko z Cieniem Wiatru Zafona, jest mrocznie, przygnębiająco, ale i bardzo ciekawie, a sam finał wieńczy dzieło. Ile ja bym dała za kolejny taki serial.

krzychu1526

Mnie z kolei , przypominał finał "Czas Apokalipsy"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones