PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487834}
6,3 41 337
ocen
6,3 10 1 41337
5,4 5
ocen krytyków
Ojciec Mateusz
powrót do forum serialu Ojciec Mateusz

przyzwoicie zagrane, z pozytywnym klimatem

ocenił(a) serial na 8
major_xx

Jak na polskie tasiemce, to Mateusz jest OK

ocenił(a) serial na 8
major_xx

Mateusz jest OK. Lubos też dużo wnosi do tego serialu

ocenił(a) serial na 7
major_xx

tez za ten pozytywny klimat go cenie :) Wylatkowo podoba mi sie życie na plebanii i ta zbieranina osób, które tworzą rodzinę nie związaną ze sobą więzami krwi a losem. Czasem to tak bym chciała pomieszkać tam wspólnie z nimi trochę :)

ocenił(a) serial na 6
alja9

Ja też pierwsze serie bardzo lubiłam. Kilka pozytywnych i ciekawych postaci, dobrze zagrany. Na prawdę całkiem niezły jak na serial i to polski! :)

ocenił(a) serial na 8
alja9

W sumie masz rację, w tych zwariowanych czasach fajnie byłoby pomieszkać w takim sympatycznym miejscu, gdzie jest tak sielankowo i bezsproblemowo

alja9

Obejrzyj sobie Siostry Magdalenki, to zmienisz zdanie

ocenił(a) serial na 7
kwojtowicz

A co ma piernik do wiatraka? To tak totalnie rożne produkcje ze aż szokujące, ze je zestawiasz w tym miejscu.

alja9

Piernik robi się z mąki, którą miele się w młynie napędzanym wiatrakiem .
Zgadzam się, że to totalnie różne produkcje . Ale szokujące jest to że ludzie podniecają się tutaj oszustwem Ojca Mateusza, więc proponuje wnieść trochę prawdy obrazem filmu Sióstr Magdalenek .

ocenił(a) serial na 7
kwojtowicz

Z całym szacunkiem, ale to tak samo, jakbyś na forum o "komisarzu Aleksie" albo "Monku" proponował widzom trochę prawdy o pracy policjantów zachęcając do oglądania "Policji", "L.A. Confidential" , "Drogowki" itd...

ocenił(a) serial na 6
major_xx

Ja też pierwsze serie bardzo lubiłam. Kilka pozytywnych i ciekawych postaci, dobrze zagrany. Na prawdę całkiem niezły jak na serial i to polski! :)

ocenił(a) serial na 8
monisi_sisi

Właśnie, , dużo fajniejsza konwencja od większości naszych rodzimych tasiemców

ocenił(a) serial na 6
major_xx

Niestety ale jest coraz gorzej, chodzi mi przede wszystkim o scenariusz. Mam wrażenie, że policja w Sandomierzu to banda idiotów, którzy zawsze podejrzewają pierwszego lepszego, bądź wskazanego, a jedynym logicznie myślącym jest ksiądz Mateusz. Oczywiście zawsze tak było, ale w ostatnich sezonach idą na zupełną scenariusową łatwiznę.

ocenił(a) serial na 10
major_xx

Zgadzam się też bardzo lubię ten serial a szczególnie te pierwsze serie. :)

major_xx

Klimat na szczęście został (nie skopali go jak w niektórych innych popularnych tasiemcach), ale traktować tego serialu jak kryminał na serio niestety się nie da.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones