PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487834}
6,3 41 337
ocen
6,3 10 1 41337
5,4 5
ocen krytyków
Ojciec Mateusz
powrót do forum serialu Ojciec Mateusz

To się ostatnio stało bardzo irytujące. Bez przerwy lokowania produktu albo reklama szybkiej pożyczki, albo jeszcze jakiejś innej instytucji... I to jeszcze tak jakoś sztucznie na siłę wciśnięte. Chyba dałoby się to zgrabniej wpleść (jeśli już koniecznie muszą reklamować)...

majka95k

Zgadzam się że ten trend jest coraz bardziej wkurzający. Jak w amerykańskich filmach coś takiego się pojawia to jest tak dyskretne że fani wręcz traktuja to jako ciekawostkę i dowód swojej bystrosci. No ale serial to serial film to film. Seriale chyba w duzo większym stopniu opierają się na sponsorach a że sponsor wymaga to trzeba bardzo podkreślać jego obecność, tak bardzo jak się da. Aktorzy pewnie sami odczuwają śmieszność i brak naturalnosci tego reklamowaniaa i to powoduje jeszcze dodatkowo podkreślenie sztuczności.
Polecam zaprzestanie ogladania polskich seriali...nie ma zreszta w nich nic oprócz coraz bardziej irytujących motywów

ocenił(a) serial na 6
Cadavera

szczególnie rozczulające i najbardziej nachalne jest to w produkcjach tvp, bo hajs z abonamentu i normalnych reklam to jeszcze za mało. a żeby w zamian był chociaż jakiś poziom tych seriali...

ocenił(a) serial na 8
Magrat

Jest jeden jedyny serial TVP co nie ma lokowania produktu, jest.............................. to Czas Honoru

ocenił(a) serial na 6
maciekd_filmweb

to dość oczywiste, trudno żeby reklamowali tam Inkę czy firmy ubezpieczeniowe

ocenił(a) serial na 8
Magrat

to był żart ;-)

maciekd_filmweb

Mi tam Wieczorkowski "popylający" między minami z reklamówką Biedronki by nie przeszkadzał, ani Wesołowski smarujący bagnetem pajdy chleba z Delmą czy Pawlicki uciekający przed SS-manami w Citroenie Cactusie.

Magrat

No Prudentiala by mogli xD

użytkownik usunięty
michael112

Dopiero zauważyłem ironię. Mieczysław Zub był milicjantem, gwałcicielem i seryjnym mordercą.

majka95k

Eee, tutaj to jeszcze nie jest tak źle.

ocenił(a) serial na 7
majka95k

Bzdura. Oglądałem wszystkie odcinki i nie zauważyłem żadnego nachalnego reklamowania produktów ... to że jest np. zbliżenie na telefon i ten telefon jest jakiejś marki to chyba oczywiste bo jakiejś marki misi być ... za to bardzo często zauważyłem rzecz zupełnie przeciwną—- większość np. samochodów (m.in. policyjne radiowozy) ma pozaklejane (pozakrywane) emblematy marki - nie widać czy to Ford czy inna marka. Wiec jak widać wcale nie jest tak źle jak się tutaj pisze ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones