PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487834}
6,3 41 337
ocen
6,3 10 1 41337
5,4 5
ocen krytyków
Ojciec Mateusz
powrót do forum serialu Ojciec Mateusz

W najnowszym odcinku Nocul powiedział, że miał ciężką noc i NAWET WIADOMOŚCI nie obejrzał

ocenił(a) serial na 6
White_Carnation

Czepiasz się, mój teściu ogląda tylko i wyłącznie Fakty na TVN, a i tak mówi na to "Wiadomości". Ludzie używają takie skrótu myślowego, bo mało kto kojarzy jak się nazywają serwisy informacyjne na poszczególnych stacjach.

White_Carnation

Przynajmniej oszczędził sobie wk...wu.

ocenił(a) serial na 7
White_Carnation

Serial nadawany na TVP , to chyba logiczne, że nie powie, że nie mógł obejrzał np. Faktów /:

ocenił(a) serial na 1
White_Carnation

Uchodźca szykuje zamach na plac zabaw w Sandomierzu a oczywiście ksiądz Mateusz go powstrzymuje jak zobaczyłem ten odcinek to powiedziałem dość tej czarnej propagandy.

ocenił(a) serial na 10
AdrianDabrowski

Niekłam że oglądałeś... Na placu zabaw nie wybucha bomba, tylko prosty ładunek w puszce sporządzony z saletry. Nie ma ofiar, jedną z dziewczynek zabiera pogotowie, ale dlatego, że się potknęła, uciekając. Powodem podłożenia ładunku jest konflikt w rodzinie emigrantów, którzy są całkowicie zasymilowani. Mówią po polsku bez akcentu, są chrześcijanami. Jedynie sprawca jest rzeczywiście muzułmaninem. Ale przesłanie odcinka jest pozytywne, bo z kazania wygłoszonego przez ojca Mateusza w finale wynika, że nie należy bać się obcych. Więc proszę cię nie zmyślaj i obejrz jeszcze raz...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
White_Carnation

Wiem data.
Gdzie ty widzisz propagandę? Jak leci serial na TVN to też postacie podczas akcji oglądają fakty TVN24 a jak leciał serial na Polsacie to bohaterowie oglądali stacje Polsat news...
Kolejne wymiociny. Chyba nie masz w domu tylko TVP że nie wiesz... Radzę zmienić ten głupi komentarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones