PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487834}
6,3 41 364
oceny
6,3 10 1 41364
5,4 5
ocen krytyków
Ojciec Mateusz
powrót do forum serialu Ojciec Mateusz

Jest dość spięta i przez to gra drętwo, zero mimiki. Rozumiem, że w "real life" są takie sztywne osoby bez poczucia humoru, ale ona po prostu jest stremowana rolą i to się czuje.

użytkownik usunięty
absinthium

Nie jest za młoda aby osiągnąc taki stopień?

Jest za młoda bo jest to stopień podoficerki który mozna otrzymać kończąc szkołę podoficerską. No, a żeby do niej pójść trzeba iść z ulicy więc bardziej pasowałoby np. młodszy aspirant.

ocenił(a) serial na 6
absinthium

Oj, jak ona mnie wkurza!

ocenił(a) serial na 7
tinnyjustiny

Myślałam, że tylko mnie się wydaje, że Górska nie pasuje zupełnie do reszty bohaterów. Sprawia wrażenie zimnej, sztywnej i niesympatycznej. Serial oglądało się do tej pory przyjemnie przede wszystkim dzięki sympatycznym głównym bohaterom, a teraz kiedy na ekranie pojawia się Chapko mam ochotę wyłączyć telewizor...

absinthium

Jest bardzo słabą aktorką i jej bohaterka jest nie tyle nijaka, co irytująca. Szkoda. To był kiedyś naprawdę fajny serial.

ocenił(a) serial na 2
absinthium

Rzeczywiście, jej postać w ogóle tu nie pasuje :P
Ale nie wydaje mi się zimna czy niesympatyczna, jest po prostu wycofana, spięta i zbyt 'służbowa'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones