PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487834}
6,3 41 367
ocen
6,3 10 1 41367
5,4 5
ocen krytyków
Ojciec Mateusz
powrót do forum serialu Ojciec Mateusz

Czy tylko ja mam jakieś złe przeczucia co do tej postaci?
No bo popatrzcie. Niby taki grzeczny, miły, zmienił się i w ogóle (choć jak dla mnie to jest aż za grzeczny), a wcale bym się nie zdziwił gdyby w ostatnich odcinkach miał problemy z policją albo wyrządził jakąś krzywdę księdzu.
Nie chciałbym tu generalizować, ale do tej pory wydaje mi się, że się coś grubszego szykuje z tą postacią. Do dziś nie mam do niej stu procentowego przekonania. Nie oglądałem pierwowzoru, ale może ktoś wie czy jest tam taka postać? Na kim Pluskwa jest wzorowany?
Jako wielki fan tej postaci ubolewam nad tym, że jej wątek jest spychany na trzeci plan Powinni coś z tym zrobić, to i oglądalność podskoczy. :)
A Wy co sądzicie?

ocenił(a) serial na 10
Ertix_Poke

Pluskwa coś złego zrobi księdzu? dobry żart, on jest wdzięczny ,że dzięki Mateuszowi wyszedł na wolność ,że go przygarnął przecież wiele razy mu pomagał narażając życie np znajdując dealerów marihuany w szklarni, czy uratowanie Mateuszowi życia gdy ten został porwany przez psychopatę. Waldek to dobry człowiek uczący się błędach.

ocenił(a) serial na 4
monisia54315

Teraz tak, ale coś mi się widzi, że nie będzie tak kolorowo do końca serialu.

ocenił(a) serial na 7
Ertix_Poke

Jak widać pomyliłeś się co od początku było oczywiste ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones