PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487834}
6,3 41 373
oceny
6,3 10 1 41373
5,4 5
ocen krytyków
Ojciec Mateusz
powrót do forum serialu Ojciec Mateusz

To ja, Mateusz

ocenił(a) serial na 8

Ale jaja, ciekawe tylko skąd się wziął ten sobowtór i dlaczego się podszywał pod Mateusza?

trancefan1986

Do pewnego momentu myślałam, że to był Mateusz, tylko jakąś akcję razem z nowym księdzem przeprowadzają, ale scena z blondynką - chyba nie miziałby się aż tak, gdyby pracował pod przykrywką :). Nie mogę się doczekać nowego odcinka.

ocenił(a) serial na 8
JustFurious

Przecież już zapowiadali dwa tygodnie temu w Internecie, że policjanci znajdą ciało Mateusza, a potem okaże się z że to był jego sobowtór :) Zrobili spojler, ale jak widać w tym odcinku jeszcze nic się nie wyjaśniło. Domyślam się, że to z okazji 300 odcinka taki wstrząsający scenariusz :)

trancefan1986

No to teraz Ty mi zaspojlerowałaś/eś, bo nie wiedziałam o tym :). Rzadko oglądam ten serial, ale wczorajszy odcinek mi się spodobał

ocenił(a) serial na 8
JustFurious

Dlatego oznaczyłem temat odpowiednim ostrzeżeniem :) Kurde strasznie ciekawy jestem jak to się wyjaśni. Szkoda, że nie da się obejrzeć 301 odcinku w tym ABO, czy jak to się tam zwie... Chyba że się zapłaci.

trancefan1986

Ja już obejrzałam. W porządku odcinek.Chyba liczyłam na coś więcej, ale było ok.

ocenił(a) serial na 8
JustFurious

Napisz mi wiadomość prywatną

ocenił(a) serial na 7
trancefan1986

Dla mnie właśnie to był sygnał, że pomysły na odcinki się powoli kończą i produkcja serialu tez zbliża się do mety za kilka sezonów. Co będzie dalej, sobowtór Możejki który okaże się hakerem policyjnym, czy siostra bliźniaczka Natalii która z zemsty będzie chciała wysadzić w powietrze plebanię??

ocenił(a) serial na 8
MBIITF

Haha a nawet dobry pomysł by to był xD

MBIITF

Sobowtór Nocula, który gra w szachy jak Kasparow i Carlsen razem wzięci.

Poza tym zgadza się - pomysły na wyczerpaniu, ale to już nie od dziś, ludzie ciągle tam giną, bo są z porcelany. Ciągle ktoś umiera, albo zapada w śpiączkę od przewrócenia się - nawet na leśnej ściółce...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones