PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303683}

Okręt

Das Boot
8,1 3 203
oceny
8,1 10 1 3203
Okręt
powrót do forum serialu Okręt

co to za muzyka w reklamie na polsacie do tego serialu - czy to muzyka z filmu ?? i jeszcze jedno - czy warto obejrzeć ten film bo bardzo lubie filmy wojenne a tego jeszcze nie widziałem i nie wiem czy rezerwować czas na obejrzenie ... Z góry dziękuje i Pozdrawiam !!

BOGUSHHH

Jest to główny motyw muzyczny z filmu Das Boot. Jego kompozytorem jest Klaus Doldinger.

Tobikon

a mogłabyś konkretniej ?? tzn tytuł ?? ale i tak dziękuje ci za odpowiedź !!

BOGUSHHH

Nie miałem okazji przesłuchać całej płyty ale z tego co usłyszałem można wywnioskować iż fragment ten pojawia się dosyć często. Na pewno to czego szukasz znajdziesz w "Anfang", "Titel", "Auslaufen" (nieco inna wersja ale warta uwagi). Mimo iż muzyka z tego filmu to już klasyk bardziej przypadła mi do gustu twórczość Hansa Zimmera. Jeżeli szukasz podobnego klimatu to posłuchaj muzyki z Crimson Tide.

Tobikon

Anfang - to jest to !! nieziemskie !! mmmmm ... normalnie jak słysze tę muzyke to mnie rusza-czuje sie choćbym słyszał hymn narodowy !! Dzięki wielkie jeszcze raz !!

BOGUSHHH

Miałem kasetę magnetofonową U96 "Das Boot"

OLO78

ja mam taki tytul ale muzyka ta sama "Hans Zimmer - Das Boot Theme"

OLO78

To jest ordynarna, techniarska przeróba pięknego soundtracka autorstwa Clausa Doldingera.

dragonfly

Zespół U96 oczywiście ;)
.........................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones