PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771609}

Okup

Ransom
6,9 563
oceny
6,9 10 1 563
Okup
powrót do forum serialu Okup

Jest i polski akcent

ocenił(a) serial na 8

W pierwszym odcinku drugiego sezonu główny bohater poznaje żonę po akcji ratunkowej, która toczy się w Warszawie.

Sliwinski

Masz pojęcie gdzie konkretnie? Mnie to zabiło niemałego ćwieka... :( Na razie nie doszłam do tego, gdzie były zdjęcia :/

ocenił(a) serial na 8
nevadaking

niestety również nie mogłem trafić. wydaje mi się, że to wymyślone miejsce stworzone w studiu, a tylko podpisane, że akcja dzieje się w Warszawie. Scena byla za krotka, by tu przyjeżdżać.
(ale to tylko moje przypuszczenia)

choć może kiedyś jakiś odcinek będzie w Polsce.

ocenił(a) serial na 9
nevadaking

europejskie zdjęcia do drugiego i trzeciego sezonu kręcone były w Budapeszcie - Warszawa jest tylko na migawce na początku

Wuriupranili

Sliwiński napisał: "W pierwszym odcinku drugiego sezonu główny bohater poznaje żonę po akcji ratunkowej, która toczy się w Warszawie." To nie "migawka". Oni tam całkiem sporo podobno w Warszawie miotają się po tym hotelu i ponoć jego dachu, tylko nie mogę rozpoznać gdzie... Nawet po polsku chyba jest nazwa hotelu, na dachu którego ponoć stoi ten facet z dzieckiem :( (wnętrza mogą być w innym obiekcie kręcone, a dach w innym).
Może masz rację, że to Budapeszt, tylko tak sobie napisali, że Warszawa... :/ Nie poznaję miejsca, ani panoramy, a znam Warszawę raczej dogłębnie, w zasadzie "od podszewki" :(
Szkoda... :{

ocenił(a) serial na 9
nevadaking

na pewno nie Warszawa :D tę rolę zagrał Budapeszt - czytałam o tym niedawno, ale nie mogę znalezć tego materiału, jak odszukam zlinkuję

Wuriupranili

Dzięki serdeczne, pozdrawiam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones