Okupowani
powrót do forum 2 sezonu

Czy wiadomo coś o powstaniu kolejnego sezonu? Bo serial zakończył się z tyloma niedopowiedzeniami jakby planowany był drugi sezon.

ocenił(a) serial na 5
gabro111

Nawet nie to, wydaje się, że pierwszy sezon to raptem akord i zawiązanie fabuły dla dalszej części. Zakończenie 10 odcinka jasno sugeruje ciąg dalszy, pewno będzie powstawać sezonami co roku.

ocenił(a) serial na 7
hagen_filmweb

No ja chce że był gdyż serial mi się spodobał chociaż początek zaczął się dobrze to potem miałem wrażenie że poziom spada trochę i robi trochę nudno ale jakoś czasem serial podnosił ciśnienie a czym dalej robiło coraz ciekawiej i serial czasem łapał za gardło . Mówi się że to najdroższy serial Norweski no ja nie wiem czy to widać na ekranie jeżeli chodzi o sprawy finansowe ale o fabułę realizacje serialu nie mam zastrzeżeń .7/10

ocenił(a) serial na 5
kinoman1985

Ja mam problem z oceną, wkurzała przez pierwszą część postać norweskiego premiera, ale może to ma sens, żeby pokazać jakaś przemianę ? Mimo niskiej oceny, ciągle czekałem na coś więcej, dwa liczyłem, że serial zamknie fabułę w 10 odcinkach, stąd zniecierpliwienie powolnym rytmem i zarysowaniem konfliktu, ostatnia scena budzi jakieś nadzieje.

ocenił(a) serial na 7
gabro111

W tym wywiadzie Erik Skjoldbjærg mówi, że będzie drugi sezon

http://www.vogue.com/13393458/netflix-occupied-erik-skjoldbjaerg-homeland/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones