PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810394}

Origin

7,1 1 051
ocen
7,1 10 1 1051
Origin
powrót do forum serialu Origin

Sen Mitsuji

ocenił(a) serial na 9

Przepraszam, że totalnie nie merytorycznie, ale głos Sen Mitsuji, to najseksowniejszy język angielski wymawiany przez australijskiego aktora, którego znam. Jeszcze dodatkowo zaciąga japońskim, chyba, że się mylę. Jestem pod totalnym wrażeniem ^^

ginusia

Najlepiej wypadał, aż trudno uwierzyć, że to jego debiut. Z tego co piszą, to urodził się w Australii, ale wyjechał na studia do Japonii, po których tam został i jest modelem.

ocenił(a) serial na 9
films100

Dziękuję za dopowiedzenie. Odnalazłam go na Instagramie i dodatkowo śledzę jego poczynania fotograficzne. Serial zrobił na mnie ogromne wrażenie, pod względem scenariusza, doboru aktorów, muzyki i scenografii. Jednak Sen zwrócił moją uwagę, bo jak napisałaś/napisałeś wypadł najlepiej, bardzo charakterystyczna postać :)

ocenił(a) serial na 9
films100

Wiesz może, czy będzie drugi sezon?

ocenił(a) serial na 9
ginusia

podbijam, trafił idealnie w moje klimaty. Widać że konstrukcja jest typowo na więcej niż jeden sezon, pytanie jak wygląda oglądalność przez widzów

sekwi

Twórca powiedział, że on od samego początku miał plany na 3-4 sezony. Odbiór serialu jest pozytywny. O oglądalności trudno powiedzieć, bo nie ma za wiele porównania, a youtube nie udostępnia oglądalności - czasami do 1 odcinków (tu w miesiąc jest 17mln). Mają również udostępniać odcinki za darmo - już 3 są bezpłatne. Youtube ma w swoich planach od tego roku udostępnić więcej swoich produkcji za darmo. Youtube przede wszystkim produkuje krótkie (max 30min) serie, zazwyczaj komedie i dokumenty, raczej nie robi więcej niż 1 sezon. Origin zapewne nie był tani. Reasumując, trudno powiedzieć, bo bywały lepsze serie, na różnych platformach i nie dostawały kolejnych sezonów, ale ten serial nie został zjechany przez krytyków, więc szanse są, bo te co były nigdy nie dostawały :)

films100

Ale pamiętajmy, że im dalej od premiery i brak zapowiedzi kolejnego, tym mniejsze szanse. Może chcą poczekać z decyzją aż spłyną im dane po udostępnieniu całej serii. Myślę, że max do wakacji info o 2 sez. musi być, inaczej nie będzie.

ocenił(a) serial na 7
films100

Według enwiki kontynuacji nie będzie.

Geist00

Tak, obecnie serial jest anulowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones