PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810394}

Origin

7,1 1 051
ocen
7,1 10 1 1051
Origin
powrót do forum serialu Origin

Serial świetny ale...

ocenił(a) serial na 3

Hej,

Serial miał ode mnie dostać mocną 8kę. Do pewnego momentu tolerowałem poprawność polityczną i amerykańskość natomiast żółtą kartkę dostał z "pomysł" usunięcia prezydenta dyktatora celem wprowadzenia demokracji a czerwoną kartkę za odcinek o Baumie. Na boga jestem w stanie zrozumieć propagandę amerykańską czy np. poprawność polityczną i forsowanie Bohaterów multikulti, czy np. sceny w których faceci okazują się p**dusiami a baby z jajami. Ale jak będę chciał zobaczyć liżących i pieprzących się gejów to puszczę sobie filmy do tego dedykowane. To wciskanie LBTQWERTYZXCDSSA na siłę gdzie sie tylko da sprawia że odechciewa się i strach oglądać nowe produkcje. Ocena w dół o 5 punktów bo prawie się porzygałem...

Mocno na + zdjęcia, klimat, dzwięk!

ocenił(a) serial na 3
mrx_tm

Calkowicie sie z Toba zgadzam , zachecony dobrymi ocenami zacierajac rece zaczalem ogladac serial , do pewnwgo momentu bylo ok , niestety okazalo sie ze "schemat" sie powtarza, bialy mezczyzna to ten zly i glupi , kobietki najlepiej czarnoskore to wybitnie techniczne profesjonalistki, geje na porzadku dziennym, lesbijki , slabi mezczyzni - silne kobiety, a najlepsza byla scena jak sobie popili , "kto sie przespal z nauczycielem ?" Ja odpowiada jedna z kobiet , ale nauczycielka byla kobieta haha ,
jestem tolerancyjny ale na sile wciskanie kitu i poprawnosc polityczna , zabija serial , niestety ta tendencja jest prawie w kazdym nowym serialu, NETFLIX nawet sie chwali wprowadzaniem watkow LBTG w swoich produkcjach. jak tak dalej bedzie to seriale beda tylko serwowane dla feministek i lbtg

ocenił(a) serial na 7
sinbathell

A gdyby było odwrotnie - cała obsada była biała i hetero, mężczyźni dobrzy i inteligentni, a kobiety słabe i nic nie robiące poza byciem ozdobnikiem dla mężczyzny - to myślicie, że seriale byłyby lepsze i mniej schematyczne?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones