PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810394}

Origin

7,1 1 047
ocen
7,1 10 1 1047
Origin
powrót do forum serialu Origin

Właśnie skończyłem.

użytkownik usunięty

Serial oceniam na 7. Wszystko w miarę dobrze zrobione, ciekawa historia, bohaterów poznajemy poprzez krótkie retrospekcje, jak w serialu LOST, może z mniejszym rozmachem, ale ogólnie serial zostawił u mnie pozytywne wrażenie. Jedynie aktorstwo mogłoby być lepsze, bo często miałem wrażenie, że grają dość sztucznie.

użytkownik usunięty

Skończyłeś cały serial ? haha dobre ! Masz poczucie humoru :) tylko ,że wyszedł 1 odcinek tylko....Po Pierwszym odcinku z jedną rzeczą się z Tobą zgadzam . z Ostatnim zdaniem o sztuczności , też miałem takie wrażenie ( może nie wszyscy ale na pewno drugo planowi aktorzy)

użytkownik usunięty

Jest przecież cały na necie.

użytkownik usunięty

Dobra, już wiem o co chodzi. Faktycznie z napisami jest, póki co, tylko 1 odcinek, ja oglądałem po angielsku, a taki jest cały sezon dostępny.

użytkownik usunięty

aaaa Ok :) nie wiedziałem . Takim razie zwracam honor.

ocenił(a) serial na 8

zgadzam się , od początku mi się kojarzyło jak połączenie Lost i Nostromo, całkiem fajne ...... całość na Youtube Premium , niestety u nas nie oferowane. Dwa pierwsze odcinki są dostępne na zwykłym Youtube , można wybrać napisy automatyczne , reszta na platformach streamingowych w oryginale póki co .....

ocenił(a) serial na 7
marek_molenda1

powiem tak serial dla mnie na 6,5 daje 7 tylko dlatego że lubie sci fi
mogli trochę zrobić to lepiej w stylu obcego

marek_molenda1

Jakie znów Nostromo? Ten dramat z 1996 roku?

ocenił(a) serial na 8
perun_6

8 obcy pasażer Nostromo z 1979 ..... ;)

KRÓTKIE retrospekcje????
Wspomnienia prawie wszystkich bohaterów porozciągane po PÓŁ ODCINKÓW to jest krótkie?
Gwoli ciekawości co nazwiesz długa retrospekcją? 100% retrospekcji w retrospekcji?

użytkownik usunięty
otemo

Jeżeli dodasz wszystko, to ok, może wychodzi pół odcinka, ja miałem na myśli te krótkie urywki, które pojawiają się kilka razy w odcinku.

ocenił(a) serial na 9

U mnie duże wow, poza drobnymi błędami np z grawitacją na statku która działa wydawało by się na zasadzie siły odśrodkowej czyli wypych od środka statku a oni się poruszają jak by przyciągało.
Fajna Historia czerpiąca z najlepszych tytułów gatunku "Obcy, Horyzont Zdarzeń, Władcy umysłów" ale i z tych gorszych jak np. "intruz"
Fajnie pokazana historia Bohaterów, mnie osobiście rozwaliła historia Logana
Niezła Gra Aktorska szczególnie główna dwójka "Lana i Chińczyk", Logan
Zaskakujące zakończenie, mam nadzieje że będzie drugi sezon

ocenił(a) serial na 7
Kowal888

Historia Logana to taki typowy 'rozczulacz', ale z tych wszystkich byla najlepsza. Tez zastanawia mnie czy bedzie kontynuacja. Szczerze, to jest szeroki zakres mozliwosci rozbudowania dalszej czesci losow ocalalych bohaterow. Mam nadzieje, ze powstanie drugi sezon, bo serial pozytywnie mnie zaskoczyl.

corsa90

Podobno materiału jest na 3 sezony. Tylko pozostaje pytanie tego, czy YouTube zamówi kolejny. ;) Ale spoglądając na ogólne oceny serialu (a został dość ciepło przyjęty) to raczej kwestia czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones