Orphan Black: Echa
powrót do forum 1 sezonu

Wszem i wobec wiadomo, że serial miał swoją premierę w Polsce, a odcinki pokazywane są u nas przed premierą w USA (która będzie bodaj dopiero w czerwcu br.). Mimo tego Filmweb tego "nie zauważa". Wedle niego, ciągle czekamy na premierę 2. odcinka (choć w naszym kraju wyemitowano już prawie połowę całego serialu, tzn. 4 odcinki). Naprawi ktoś to w końcu?

hando

Hej, entuzjaści sztuki filmowej. Nie traktujcie tak poważnie tego co tu jest, lub czego nie ma. Korzystam z zamieszczanych tutaj informacji już kilka lat i cieszy mnie co znajdę, a gdy nie znajdę szukam gdzie indziej. W przeważającej większości poszukiwań coś znajduję, a resztę po prostu dooglądam "na żywo" w konkretnym obrazie.
Jestem dopiero po 3 odcinku, ale już mnie ten serial wciągnął, ale i zmroził, ponieważ porusza najbardziej dla mnie wrażliwą kwestię z obszaru s-f, czyli produkcję i postępowanie dla adaptacji społecznej sztucznych ludzi. I tu nie chodzi o androidy do wszelkich prac, czy do sprawiania uciech, tylko o prawdziwe sztuczne postacie ludzkie do wtopienia w społeczeństwo. Tak konkretna historia trochę "szarpie" emocjami ale i mocno pobudza wyobraźnię, jakie się szykują obszary działalności, problemy i spory.
Nawet jeżeli widz nie gustuje w sci-fi to jest ciekawa pozycja obyczajowo-sensacyjna, więc warta zainteresowania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones