PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=409229}

Osaczona

Acorralada
6,9 1 589
ocen
6,9 10 1 1589
Osaczona
powrót do forum serialu Osaczona

http://www.novela.pl/la-mavjuta-czyli-osaczona-z-przymruzeniem-oka/

Co wy na to :)

dominik1989

hm , jak na razie prezentuje się tak sobie , na szczęście ( mym zdaniem) to nie WM , gdzie co 5 minut wylewają się przekleństwa , ale i tak teksty są hm, jak to wspomniałem takie sobie ( babki z piasku ?)
Swoją drogą , zastanawia mnie czemu to ma służyć , skoro tego typu parodie są dostępne w Youtube

ocenił(a) serial na 7
hut334

Parodie na Youtube są gorsze i co chwile przeklinają. A Kędzierski to geniusz tego w polskiej telewizji jeszcze nie było.

dominik1989

każdy ma swe zdanie , co do dzieł pana pana Kędzierskiego , ale nazywanie go geniuszem , jest mym zdaniem z leksza przesadzone

ocenił(a) serial na 7
hut334

ale tylko z lekka hehe

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Właśnie skończyłem oglądać,parodia zaje.bista,najlepsze były zmienione nazwiska,Fetora,Octavia IdeNabal,i Diana Kolano he he he,nie no to im wyszło,lipa tylko że co tydzień po 1 odc.puszczają....

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Pierwszy odcinek mnie rozwalił. Myślałem, że będzie bardziej sztucznie. A bardzo naturalnie mu wyszło i dobrze dobrane głosy i dobre teksty. Kędzierski to geniusz. A jak Bigamista wyszedł z tym czasem honoru to myślałem że padne. hehe. Lepsze teksty niż w orginale. Powinien pisać telenowele. W sobotę o 20:30 będzie powtórka muszę ją obejrzeć.

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Było dobra scena więzieniu. Z tym wyciągnięciem ptaka hehe. Albo scena z Dianą i doktorkiem. Ja go poparzyła woskiem ze świecy moja twarz moje oczy moje uszy hehe. A potem do Diany no teraz powinnaś uciec. A potem no nareszcie poszła, O pali się no gdzie te wiadro o jest :D:D:D. Albo o tym Zombie a potem, że żona Maximiliana jest łysa i żeby zdejmowała perukę. A Maximiliano na to nie prawda ma parę włosów. Kędzierski genialnie wykorzystał tą scene i jak Maximiliano wskakuje do basenu i ten jego krzyk. Teksy w kuchni Maximiliana z Dianą też były genialne, że babcia znowu ukradła sedes hehe. A Babcia też miała dobre teksty. Najbardziej blado wyszła Fetora, ale też miała niektóre dobre teksty.

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Trzeba przyznać że całość wyszła zaje...biście,non stop śmiech z tych textów,aż żałowałem że ten odcinek był aż tak krótki,nie mogę się już doczekać niedzieli,i 2 odc.;)

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

No ja też:) Z tego co zauważyłem to połączył chyba 2 odcinki jak nie więcej.

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Ale z chęcią w sobotę obejrzę powtórkę na spokojnie.

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Ciekawi mnie ile odcinków zrobił. I czy już zrobił zakończenie. Czy poczeka na oglądalność żeby dalej to ciągnąć.

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Oby była przeróbka aż do ostatniego odcinka Osaczonej.

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Fajną zrobił też czołówkę. Szkoda mi trochę Sonye Smith. Bo prawie w każdej scenie mają z niej bekę, że była kiedyś facetem. Albo jak dzwoni do Diany a ona na to to pan. A ona coś tam na to obie jesteśmy kobietami :D:D. I dobre są te sceny z romantyczną piosenką w tle tak komicznie to wychodzi. Albo była scena z Paco i Fetorą jak on coś tam mówi o jej sztucznych piersiach i że go kręcą. A ona coś tam, że nie całuje się z facetami i poszła. Albo ta scena z tymi meduzami też była boska.:) Ciekawe czy będzie więcej Bigamisty w tym serialu czy może rzeczywiście pójdzie grać do czasu honoru :D:D. Maximiliano, Doktorek i jego pomocnik mają doskonale dobrane głosy hehe.

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Dzisiaj powtórka La Mavjuty o 20:30 :)

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Oglądałem jeszcze raz i nadal miałem bekę. Czołówka wymiata :)

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

2 odcinek był jeszcze lepszy od 1 :D:D

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Bo ja wiem,na jedynce bardziej się uśmiałem,no ale ten też był zwałowy,lipa tylko że reszta aktorów nie ma przerobionych nazwisk.

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

E tam po co płotkom nazwiska ;p

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Jak dla mnie był lepszy. Bo było więcej Octavii. I ogólnie akcja się rozwija hehe. I Bigamista jednak postanowił zostać, bo dali mu fajną scenkę i uznał, że lepszy efekty niż w czasie honoru on jest dobry i w oryginale i w parodii hehe.

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

No i jak podoba ci się ta burza. Bo jak na razie nic szczególnego.

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Jak dla mnie bardzo fajna telka,najlepsi bohaterowie grający czarny charakter.

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Przecież na razie nic się nie dzieje, bo Policja przyjechała i kicha jest nudy. A Levemu tylko romanse w głowie. Osaczona była głupia, ale przynajmniej cały czas coś się działo.

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

No ostatnie 2 odcinki nawet całkiem ciekawe były.Bo poniedziałek i wtorek były takie sobie.

dominik1989

Ja na razie obejrzałam 4 odcinki.
1 i 2 odcinek - średnie, niczym mnie nie zachwyciły.
4 odcinek - trochę lepszy.

3 odcinek - haha, ten podobał mi się najbardziej. Rozbawiły mnie sceny parodiowanego Williama, a na to czekałam najbardziej. I ogólnie podobał mi się cały odcinek.
a) sesja zdjęciowa Larry'ego (czyli Williama Levy) - fotograf do niego "gej, jeszcze raz gej" ;))
b) Larry porzucony przed ołtarzem przez Pilar - ksiądz do Pilar "Ślubujesz mu miłość i wierność i że będziesz lepić mu pierogi"
c) Larry rozpacza, a potem rzyga ;)
Larry - Porzucił cię ktoś kiedyś przed ołtarzem?
Gaby - Mnie nie, ale ciebie tak ;)
Larry - Chyba się zabiję, wyskoczę przez okno
Gaby - Przecież mieszkasz na parterze, wyszedłbyś na palanta
Larry - Zawsze mógłbym skręcić kostkę. Coś mnie mdli......... bleeeeeeee :D:D:D

Zepeda (Max) do żony "W czasie twojej śpiączki żyłem w celibacie" :D:D:D
Max w kościele "Popie*przyli aktorki"
Diana o zawodzącym (śpiewającym :D) księdzu "Niech on wreszcie przestanie" :D (czy jakoś tak to powiedziała :D)

dominik1989

Widzę, że dzieciak jest fanem łzawych telenowel. A jego miłością jest Levy.

ocenił(a) serial na 7
Mowiacy_do_reki

Idź pogadać ze swoją ręką. Dzieciakiem to ty jesteś ja nie latam za twoimi postami i daje głupich komentarzy jak jakiś troll. Ja jakby mi ktoś zwrócił uwagę że nie potrzebnie kłócę się z trollem. To potem bym nie zachowywał się jak ty.

p.s Najwyraźniej miałem racje bo tak to by cię nie ruszyło i byś nie szukał moich postów. A jeszcze niedawno się skarżyłeś że typek lata za tobą i odkopuje twoje posty a ty to samo robisz. Najwyraźniej ma powód.

I po za tym, w którym miejscu pisze, że jestem fanem Levego umiesz czytać analfabeto.

dominik1989

Oj patrzcie, jaki bidulek...Ale odważny byłeś, żeby bez powodu mnie obrażać, a teraz bidaczek się popłakał i pisze, jaki to ja jestem zły.

Mam z ciebie śmiechu, dzieciaku i tak dzieciakiem jesteś ty, a nie ja. Ja jedynie cię gnoję, tak jak ty chciałeś gnoić mnie i co głupio ci teraz baranie? Tylko się potnij.

Twoje kazanie można obić o kant.

Sam zacząłeś, więc trollem jesteś ty i rację masz jedynie, że jesteś debilem, a tekst do mnie bez powodu: leż lamusie - zaboleć mnie nie mógł, ale skoro już chciałeś ze mną powojować, to dlaczego nie?

Analfabeta, bosko - nauczył się słowa i już próbuje wplatać w zdania. Brawo, gimbo.

dominik1989

Zacząłeś wojnę ze mną, to ją masz. Czego płaczesz? Chcesz więcej, to proszę bardzo, ale sam się prosiłeś, a nie ja, jak ty to bezczelnie kłamiesz.

Tak, tak, kim jesteś, żeby mi zwracać uwagę, szczególnie, że nic nie zrobiłem.

I za nim zwróciłeś mi uwagę niby, to najpierw mnie nazwałeś lamusem. Nie wybielaj się tak, bo kłamstwa ci nie pomogą w niczym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones