PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=409229}

Osaczona

Acorralada
6,9 1 589
ocen
6,9 10 1 1589
Osaczona
powrót do forum serialu Osaczona
ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

Nie uważacie***********

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

haha chyba dlatego że już na inne nie można patrzeć a ona od niedawna występuje. Najgorsza była Fiona dobrze że ją zabili okropna była i ten jej wielki tyłek nic dziwnego że kariery nie zrobiła .

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Nie dlatego że od nie dawna występuje tylko ma cudowne cycuchy i słodką buźkę;D,a Fiona fakt zbytnio piękna nie była,za to szkoda mi Paolki że tak szybko musiało umrzeć bo słodziutka była i potrafiła zawsze rozweselić swoimi tekstami;).Jeśli chodzi o wygląd to jeszcze Marfil daje radę chodź ma poje.... charakterek;D

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Sonya Smith i Roberto Mateos najlepsi tylko ze względu na ten duet zacząłem oglądać tą telke ale czekam na zakończenie bo nudą wieje ostatnio nie to co na początku.

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

hehe oczywiście większość odcinków oglądam na youtubie zazwyczaj po emisji w TV bo nie zawsze moge oglądać bo o beznadziejnej godzinie dają dzisiaj obejrzałęm na youtubie 2 zaległe odcinki

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Mnie tylko w tej telce wkurza że od samego początku wiadomo że Max będzie z tą nudną Dianą lepiej jak by już z Marcelką był;D

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

mnie też to wkurza bo tak źle ją traktował praktycznie od początku jej nie wierzył heh

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Zgadza się,ale gdyby od początku jej ufał,to od razu by się pobrali i nudą by wiało,więc serial praktycznie już dawno by się skończył,a tak coś się dzieje.....

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

no tak ale mogli by być jakieś konsekwencje na koniec hehe a pozatym to nawet jakby jej ufał to by nie było im tak łatwo bo na drodze stoi Marfill , Diego , Oktavia i Mewa no więc troche tych powodów jest żeby nie być ze sobą hehe . Mnie to też wkurza że w każdej telce wiadomo zkim bedzię główny bohater bohaterka i dlatego dużo telek nie oglądam a jak już oglądam to bardziej skupiam się na pobocznych parach bo tam do końca nie wiadomo kto z kim będzie ,

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

a w dzieciństwie jak oglądałęm to najbardziej zwracałęm uwage na czarne charaktery teraz też ale mniej . w tej telce Najbardziej podoba mi się Diego jako czarny charakter

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

to że jej nie ufał to nic ale reżyser był jeszcze wredniejszy i postaanowił zrobić z Maxa gwałciciela żeby przedłużyć o te 30 odcinków więcej hehe

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Dokładnie tak samo mam że patrzę tylko na te czarne charaktery,bo wnoszą najwięcej akcji,i dramatu bez nich to dramat totalny był;).A ten gwał faktycznie tak wymyślili żeby mieć fabułę na kolejne odc.i jak najwięcej euraczy na tym zarobili;D

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

witać że po tym jak spłonął szpital to już im skończyły się pomysły . a Poza tym niektóre pomysły czarnych charakterów był tak durne że wiedziałem że się nie powiodą. Była taka przeplatanka w serialu raz wiało nudą raz się coś działo a później to już na sile ciągnęli .

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Bo jak dla mnie oni nie potrzebnie nawalili te 187 odcinków,telka powinna mieć ich góra 150 i the end a tu już powoli chcieli nakręcić drugą mode na sukces która nigdy się nie kończy;)

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Cud miłości miało 220 odcinków

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

a totalnie mnie zamurowało jak dzisiaj oglądałem zachowanie Marifill jak gadała z Maxmilianem

p.s wygląda mi to czasem jak oglądam że oni ciągnęli tą telenowele dlatego że nie mieli pomysłów jak doprowadzić wątki do końca

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Dała mu tylko dlatego rozwód bo jest przekonana że Diana mu już nie wybaczy,a jeśli da mu szansę to ją zabije tak jak Diego Fione....

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

wiem bo oglądałem

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

a co powiesz o Sharon (laleczka Chucky) ?

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

A nic nie mów wkur..... głos,i do tego brzydka,a uważa się za najpiękniejszą i myśli że każdego może mieć.........

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

nom wkurzająca ale fajnie się cieszy i ten jej wzrok jak nikt nie widzi jakby była opętana.

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

nie jest taka brzydka

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Ona jest całkiem opętana ale głupotom;D,a z wyglądu nic ciekawego może ciało ma w miarę ale twarz porażka...

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

no wiesz mi tam odpowiada bo jak uda jej się rozdzielić Mewe z Ojczulkiem to może wróci do Paco hehe

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

może i nie jest najpiękniejsza ale przynajmniej coś dzięki niej się dzieje hehe na pewno więcej się dzieje wokół niej niż przy Fionie która nic nie wnosiła bo byłą nijaka hehe

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

może i nie jest najpiękniejsza ale przynajmniej coś dzięki niej się dzieje hehe na pewno więcej się dzieje wokół niej niż przy Fionie która nic nie wnosiła bo była nijaka hehe

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

No tego się nie da ukryć że dużo akcji w nosi,tak samo jak Pancholón który patrzy co odwalić żeby zarobić a się nie narobić;D.Ale w tym serialu prawie wszyscy tak żyją szczególnie kobitki które patrzą na zarobionych facetów,żeby tylko brylanty im kupowali i żeby mogły wygodnie w wypasionych chatach mieszkać;)

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

no ale nikomu w głowie tą rolą nie zawróciła bo jako aktorka kariery nie zrobiła ciekawe czy uda jej się jako producent bo widze że ostatnio za to się wzięła

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

wreszcie coś się dzieje dr Montiel ma przerąbane wszyscy chcą go wykończyć hehe i dobrze bo go nie lubie

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Marcela najpiękniejsza? Napewno nie. Diana jest bardzo ładna. Marcela , choć dobra to jednak nie to!

ocenił(a) serial na 7
gosia_136

ja tego nie powiedziałem ;p

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Wiem.. To odpowiedż na post jazdowicz2666. Tylko w tym miejscu skończyłam czytać i napisałam:-)

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

spoko Bundy :-D

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

to ta Marcelka jest nudna. zero życia w niej.

ocenił(a) serial na 8
gosia_136

Ale za to jaka ognista,i soczysta;P

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

Ha ha ona? Max wie co dobre i napewno będzie z Dianą. Super para będzie z nich. Szczerze mówiąc to z Davida niezłe ciacho :-D

ocenił(a) serial na 8
gosia_136

E tam on tam wie dużo;P,Dianka nie dosięga Marcelce do stup;P.A Max nie wiem czy ciacho bo w chłopach nie gustuje;D ale jako aktora bardzo go lubię,i zamierzam oglądać dziś z nim nową telkę,również na TV4 o 17 dwa odc.Otchłań namiętności;)
http://www.filmweb.pl/serial/Otch%C5%82a%C5%84+nami%C4%99tno%C5%9Bci-2012-631742

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

Ja lubię Dianę . Nie gustuje w kobietach ale wzbudza ona moją sympatię. David Zapeda to przystojny mężczyzna , wiem , że dla mnie nie osiągalny. Widzę jak Max patrzy na Dianę . Na Marcele inaczej . Widać , że ją lubi i to wszystko.A ty Davidowi do stóp nie dosięgasz..Błędy ortograficzne jeszcze robisz.

ocenił(a) serial na 8
gosia_136

A nie muszę mu dosięgać,ty za to Marceli nie dosięgasz,więc tak się nie ciesz;P

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

A skąd wiesz? Dlatego cieszę się :-). Marcela to żadna rewelacja.

ocenił(a) serial na 8
gosia_136

A skąd ty wiesz to o mnie co napisałaś?;P

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

A to zdjęcie nie jest twoje:-) ?

ocenił(a) serial na 8
gosia_136

moje ale miniaturka,i ledwo co widać;P

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

Są sposoby :-)

ocenił(a) serial na 9
gosia_136

Przemku Straszewski :-)

ocenił(a) serial na 8
gosia_136

Dobra dobra cwaniaczko;P,najpierw trzeba kogoś w realu zobaczyć żeby oceniać;D

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

W realu ? Coś to zmieni:-)?

ocenił(a) serial na 8
gosia_136

To już ty byś musiała ocenić;P,ja twierdzę że na fotce nigdy nie wyglądasz tak jak w realku;)

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

To jakaś sugestia? ?

ocenił(a) serial na 8
gosia_136

Może,a jak myślisz?;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones