PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=409229}

Osaczona

Acorralada
6,9 1 589
ocen
6,9 10 1 1589
Osaczona
powrót do forum serialu Osaczona

poleci ktos jakies telenowele w ktorych nie ma cukierkowatych az swietych glownych postaci? chodzi mi glownie o wiadaca postac kobieca, ktore nie sa zdolne do czynu i tylko "czekaja na ksiecia na bialym koniu". na chwile obecna tylko santa diabla i teresa/ruby mialy na prawde ciekawych protagonistow, reszta mam wrazenie, ze jest robiona "na jedno kopyto". jako, ze na ciekawa meska postac jeszcze nie tak trudno trafic to z kobiecymi postaciami jest niestety bardzo ciezko. telenowele takie jak odmienic los, zbuntowany aniol albo el clon zdecydowanie opadaja. nie wiem jak osaczona bo dopiero zaczynam ja ogladac. z gory dzieki za pomoc ;)

ocenił(a) serial na 3
keteek

Też chetnie się dowiem, a osaczona to najgorsza telenowela jaką w życiu widziałam :(. Nie polecam. Takiego braku logiki i konsekwencji to ja w życiu nie widziałam ;)

evawei

polecam santa diabla i teresa jedyne z na prawde wielu, wielu telenoweli, ktore unikaja tych wad, nie sa idealne ale sa za to bardzo ciekawe

ocenił(a) serial na 3
keteek

Trochę czasu minęło, ale w końcu wzięłam się za Santa Diabla. Jestem na 17 odcinku i spodziewałam się więcej po tym serialu. Główna postać mnie wkurza, a jej matka i siostra męża wcale nie lepsze. Czy potem jest lepiej, bo już nie wiem czy oglądać dalej czy olać?

evawei

Potem robi sie lepiej. Pozniej jej matka i szwagierka beda miej wkurzajace. Mnie tak na prawde tylko Victoria wkurzala w tym seriau (szczegolnie pozniej), i Santiaga nie lubilam z poczatku bo strasznie cukierkowaty sie wydawal, potem sie poprawil. Ogolnie Santa to jedna z najlepiej poprowadzonych protagonistek, ktore wydzialam w telenowelach i jest to postac calkowicie odcinajaca sie od schematow.

Z telenowel to jeszcze ostatnio natrafilam na Miłość i Przeznaczenie (La fuerza del destino) i byl calkiem w porzadku, chociaz tez sie dlugo rozkrecalo.

keteek

Wiem data ale jesli nigdy nie ogladalas to gorzka zemsta ma inny schemat. I jest cala na cda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones