PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431573}

Ostatni wróg

The Last Enemy
7,1 772
oceny
7,1 10 1 772
Ostatni wróg
powrót do forum serialu Ostatni wróg

Właśnie obejrzałam.

ocenił(a) serial na 6

Zacznę od końca, bo to końcówka zrobiła na mnie największe wrażenie. A to dlatego, że jej nie
ogarnęłam. Tzn. szkoda, że się tak urwała- co stało się z Yasim? Chyba już by mnie bardziej
usatysfakcjonowało, gdyby ją też załatwili... No nie wiem.
Straszna wizja świata i naprawdę nie chcę się zastanawiać czy my też tak skończymy. Niemniej
zamysł serialu bardzo mi się podobał. Od czasu do czasu lubię sobie poczytać/obejrzeć utwory z
takim motywem.
Żal mi Steven'a, bo wyszedł chyba na tym wszystkim najgorzej, a sam przecież został to wplątany
i nie do końca (na początku) z własnej woli robił... to co robił xD
Co nie zmienia faktu, że momentami chciało mi się wymiotować. Może jestem uczulona i jakaś
oschła, ale z tymi emocjami to mogliby się pohamować. O połowę mniej pocałunków (i innych
takich), 20% mniej uścisków... Nie mogłam patrzeć po prostu. Jestem jedyną, którą mdliło? Bo
to może ze mną jest coś nie tak... Jak myślicie?

tiejcz

Nie jesteś jedyną. Serial bardzo mi się podobał, ale momenty z okazywaniem sobie uczuć bardzo mnie drażniły, zupełnie nie wiem dlaczego :P

ocenił(a) serial na 7
tiejcz

Mam podobne odczucia. W ogóle jakoś tak mi się Yasim nie podobała. Ani pod względem urody ani pod względem charakterologicznym.
I to nie dlatego, że "płcią piękniejszą" okazał się tutaj Benek (co mnie samą zadziwiło)... Po prostu była dla mnie okropnie irytująca.
No i cóż, w dniu pogrzebu jednego brata przespała się z drugim. Trochę to dziwne w przypadku wdowy, która faktycznie kochała męża.

ocenił(a) serial na 5
tiejcz

Michael zginął bo miał nanoboty w krwi i nie powinien tej technologii wynosić poza Anglię z oczywistych względów. Yasim nie miała tego we krwi więc wystarczyło uniemożliwić jej powrót na Wyspy - osobiście do niej nic nie mieli, wiec nie mordowali jej. Pozostałe zwłoki z nową technologia spalono, technologia chipowa wygrała na razie. Ślady zatarto profesjonalnie, bez zbędnych ofiar.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones