Otwórz oczy
powrót do forum 1 sezonu

Bardzo dobry film

ocenił(a) serial na 8

Te negatywne komentarze- że dno, tragedia, że gra aktorska marna, tyle jadu :/...ahhh gdyby tylko to był amerykańskiej produkcji serial, to zamieniłyby się w pełne zachwytu słowa. Mi się bardzo podobał, wciągający, ciekawy i miło zobaczyć kogoś innego niż gwiazdy z TVNu. Czekam na drugi sezon :)

Slawolo

ale kto Ci daje prawo do oceniania,ze inni sie myla a Ty masz racje? nie rozumiem Twojej postawy. napisz recencje, napisz dlaczego warto ogladnac i tyle. ale Ty oceniasz ludzi, ktorym produkcja sie nie podoba a nie oceniasz serialu. jakis nonsens. przez takie komentarze w ogole nie chce mi sie ogladac. Serialu nie ogladalem wiec nie mam o nim pojecia. szukam czegos dobrego i "dziekuje" za zniechecenie

ocenił(a) serial na 9
mskol

Nie podoba bo nie amerykańska ma rację ? Swoją droga nasz język jest kiepski nie nadaje się do filmów.

AdrianDabrowski

Nie tyle polski język się nie nadaje, co ludzie, przez lektora, są przyzwyczajeni do angielskiej mowy. I do angielskich/amerykańskich imion. Polskie seriale czy książki takiego typu są po prostu czymś innym.

mskol

oglądnij a potem krytykuj i komentuj a serial jest dla dojrzałych i inteligentnych ludzi

ocenił(a) serial na 7
Slawolo

A wiadomo coś o drugim sezonie? No bo zakończenie wręcz wymusza kontynuację...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones