Outlander (2014)
Outlander: Sezon 7 Outlander Sezon 7, Odcinek 3
Odcinek Outlander (2014)

Śmierci, próżno się pysznisz

Death Be Not Proud 1h
7,9 104
oceny
7,9 10 1 104
Outlander
powrót do forum s7e3

Czy ktoś tu wchodzi?

ocenił(a) serial na 9

Weszłam na filmweb aby podzielić się wrażeniami po obejrzeniu 3 pierwszych odcinków, a tu pusto. Czu ktoś ogląda? Jak waszym zdaniem wypada nowy sezon? Według mnie jest (wreszcie) bardzo dobrze. Powrócił klimat dawnego Outlandera, podróże w czasie, to uczucie, kiedy Claire z Jamiem są rozdzieleni od Bree o Rogera.. trochę jak w drugim sezonie.. Czy kiedykolwiek się jeszcze spotkają? No i sentymentalne Lallybroch... aż łezka kręci się w oku. Szkoda mi wciąż młodych głównych bohaterów, ale cieszę się, że mimo wszystko, że ich potomkowie będą najprawdopodobniej opiekować się tamtym miejscem.

ocenił(a) serial na 8
Karolinakf

Według książek Bree, Roger i dzieci znowu cofną się w czasie i spotkają z Jamiem i Claire

eg16

o, to ciekawe. czy jest sens po 6 sezonach zaczac czytac ksiazki, ale nie od poczatku, a wlasnie od tego momentu, gdzie skonczyl się 6ty sezon? nie bardzo mam czas leciec od nowa, a boje się, ze strasznie splyca wszystko probujac zamknac serial w tych 2 sezonach. MUSZE się dowiedziec, co duch Jamiego robil pod oknem Claire i jak wyjasniono, ze umarl majac 25 lat...

ocenił(a) serial na 8
ania_jadach

Już nie pamiętam dobrze, ale zdaje się że w książkach tego motywu z duchem Jamiego nie było, i nie umarł jako 25 latek

ocenił(a) serial na 8
eg16

Chyba chodziło o to, że myślał że zginie pod Culloden ze swymi ludźmi, a trafił do niewoli.

eg16

chyba jednak byl ;p bo sama autorka powiedziala juz dawno, ze zeby się dowiedziec o co z tym duchem chodzi, to trzeba czekac do ostatniej czesci serii. a z tym, ze umarl majac 25 lat, to wypalila w wywiadzie chyba jakos przy premierze najnowszego sezonu ;)

ocenił(a) serial na 9
ania_jadach

Jamie w którymś z odcinków po powrocie Claire z powrotem do przeszłości, mówi jej, że gdy odeszła czuł się momentami jakby umarł. Jest kilka scen z okresu gdy Claire byla w XX wieku, gdy Jamie widział ją idącą w jego stronę itp. Sam fakt, że również Jamie ma bardzo realistyczne sny o przyszłości świadczyć może o tym, że podrożone wtedy w czasie jego dusza :)

Karolinakf

jasne, ma to sens, cos w tym moze byc. ale to wciaz pozostaje fanowska teoria, domyslami, a ja chce poznac wersje autorki :)

ania_jadach

Na moje lepiej przeczytać wszystkie części. W serialu WSZYSTKO jest spłycone, no ale wiadomo, że nie da się zawrzeć wszystkich wątków z książki bo sezon by miał 200 odcinków . Ale w sumie to nie wiem czy bym ogarnęła wszystko w serialu, gdybym najpierw nie przeczytała książek.

ocenił(a) serial na 9
ania_jadach

Czytać trzeba od początku. Samo obejrzenie serialu nie oddaje nawet w 1/3 treści książek. Spore skróty, a nawet zmiany. Serial jest dobrze zrobiony, nie zawiodłam się, ale porównując z książkami, oj dużo mniej tam jest.

cineczka

nie trzeba :D niedlugo po tym jak tu napisalam zaczelam od 7go tomu. jak skonczylam 9ty, to zabralam się za pierwszy. odnalazlam się bez problemu. i tak, w serialu nie ma wszystkiego, wiadomo, ale uwazam, ze wrecz rewelacyjnie ogarneli, co nalezy pokazac, zeby mialo rece i nogi, bylo ciekawie i niezbyt przytlaczajaco. nawet to, co pozmieniali, jest calkiem sensowne.

Karolinakf

od sezonu 5 i 6 nie było po co tu wchodzić , dobrze że w 7 sezonie serial wraca na właściwe tory no to tylko doczekać 8 sezonu finałowego i zamkniemy temat tego serialu.

ocenił(a) serial na 8
Ybor

gdzie to zobaczyc w norwegii na netflix nie ma?

ghost31

torenty

ocenił(a) serial na 10
Karolinakf

Ja jestem w połowie drugiego sezonu liczę na szczęśliwe zakończenie, jeszcze duzo sezonów przed mna i się już denerwują ze będzie między jamie i claire rozłąka

MrsVampire

jak cos to na storytelu sa wszystkie audiobooki :D

ocenił(a) serial na 10
ania_jadach

Chciałabym książki przeczytać, czekam na drugą połowę 7 sezonu, bardzo fajny serial i krajobrazy Szkocji ogólnie mega

Karolinakf

Hej a gdzie obejrzeć ten sezon? Ja mam tylko 6 na Netflix

sylwia_548

Na telegramie można znaleźć po angielsku, włosku, hiszpańsku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones