PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658233}

Pablo Escobar: Szef zła

Pablo Escobar: El Patrón del Mal
7,2 561
ocen
7,2 10 1 561
Pablo Escobar: Szef zła
powrót do forum serialu Pablo Escobar: Szef zła

Do kotleta

ocenił(a) serial na 3

Rozciągnięty jak guma w kalesonach - do formatu klasycznego latynoskiego tasiemca, dobór odtwórcy głównej postaci mało fortunny; aparycja sprzedawcy z mięsnego.

ocenił(a) serial na 4
chris666

Nelson Camayo, chyba tylko dla tego aktora odwarzyłem się to obejrzeć.

chris666

Niefortunny to jest twój zarzut bowiem taką aparycję miał Escobar.

MickeyTorpedo

Nie, nie, nie. Zgadza się tusza, fryzura i wąsy, ale ten aktor bardziej z Benny Hillem mi się kojarzy niż z Escobarem.

ocenił(a) serial na 9
andand22

nie jest łatwo znaleźć dobrego odtwórcę takiej postaci, w dodatku identycznego jak Escobar. jednak wierz mi, to jedna z najlepiej zagranych ról o tym człowieku.

MickeyTorpedo

Nie sądzę że Pablo Escobar zachowywał się tak jak odtwórca roli w tym serialu. No ale mogę sobie gdybać. W każdym razie jesteśmy jako widzowie przyzwyczajeni do innego Escobara. W niektórych scenach to się tego typa oglądać nie da. Nie obejrzałem całego serialu, ale myślę że obejrzę. Osoby które lubią tą tematykę powinny zobaczyć ten serial. Jest wiele ciekawych sytuacji. Pokazuje np. zmieniający się stosunek do żony i różne inne smaczki.

ocenił(a) serial na 9
Bartlomiej_Mordor

Pablo Escobar zachowywał się dokładnie tak, jak w serialu. nawet w Narcos i innych filmach o tym człowieku, nie dopilnowano tylu szczegółów. od przeczesywania grzyweczki ręką, aż po specyficzną mowę z wysuwaniem języka. widać twórca postaci w tym serialu znał dokładnie wszystkie przyzwyczajenia barona. większość widzów zna Escobara z krótkich filmowych urywków, stąd przekonanie o nienaturalnym jego zachowaniu podczas odtwarzania postaci.
ja jestem pod wrażeniem tej roli i jako stary "escobarolog" uważam, że to jedna z najlepiej zagranych ról.

ocenił(a) serial na 9
Bartlomiej_Mordor

zgadzam się też z Tobą, że dla osób interesujących się postacią Escobara to materiał obowiązkowy. jest to sporo fikcji, ale też sporo prawdziwych perełek - autentycznych smaków z jego bądź co bądź szemranego życia.

ocenił(a) serial na 10
MickeyTorpedo

Dokładnie. Aktor grający Escobara jest do niego bardzo podobny

ocenił(a) serial na 10
MickeyTorpedo

Dokładnie. Koleś chyba nie widział w życiu zdjęcia Escobara

chris666

Ta dorosła wersja Pabla popsuła mi całkiem nieźle właśnie toczącą się serię.... To w oczy kole.

emce33

Czy warto oglądać ten serial :D ? Oglądałem Narcos i bardzo mi się podobał.. Czy ten serial zatem ma sens :D ?

Konrad_Januszewski

nie umywa się do Narcos!! szkoda czasu -KILKADZIESIĄT ODCINKÓW-KTO TO ZDZIERŻY!!

stan_lego

Good to know ;) tak myślałem. Thx!

stan_lego

Wow, widziałem, że tylko jeden sezon, ale nie, ze aż 74 odcinki! To w przeliczeniu 6 sezonów. Szkoda, bo pierwszy odcinek nawet mi podszedł, ale najwidoczniej będzie się potem ciągnął.

JacQu

Oceny dobre mimo wszystko. 8,5 na imdb.

JacQu

jak ktoś lubi opery mydlane to nawet da 9 !!!!!!!de gustibus....

ocenił(a) serial na 6
Konrad_Januszewski

Serial całkiem różny od Narcos. Mało akcji, strzelania, dużo rozwleczonych dialogów. Postacie jak z oper mydlanych. Sceny z żołnierzami czy policją są wręcz komiczne. Od sposobu skradania się po celowanie w plecy policjantom przed sobą. Wygląda to tak jakby ktoś dał statystom repliki i powiedział "grajcie".
Patos w wypowiedziach polityków czy dziennikarzy razi. Wszystko jest sztywne, słabo zagrane.
Dorosły Escobar to, no cóż, tak jak ktoś wspomniał, raczej Benny Hill. Z wyglądu może i podobny ale z zachowania to raczej wujek Janusz po 4 kieliszkach wódki.

uomatko_2

Nic dodać nic ująć

ocenił(a) serial na 4
uomatko_2

Zgadzam się ale jakim cudem oceniłeś ten "tasiemiec" na 6/10 ?

ocenił(a) serial na 7
chris666

Bo Escobar to typ z mięsnego. Brzydkie, nalane bydlę. Aktor idealnie dobrany. Nelson Camayo gra całkiem niezle.

chris666

Dokładnie, a przez tego aktora nie da się oglądać, wydaje się że to komedia on pasuje ale to komedii o pablu

ocenił(a) serial na 4
chris666

Dokładnie tak. Serial przypomina bardziej telenowelę brazylijską niż opowieść o najgroźniejszym gangsterze. Niestety ale postać Escobara przypomina mi rolę francuskiego policjanta z Alo Alo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones