PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658233}

Pablo Escobar: Szef zła

Pablo Escobar: El Patrón del Mal
7,2 561
ocen
7,2 10 1 561
Pablo Escobar: Szef zła
powrót do forum serialu Pablo Escobar: Szef zła

REWELACJA !

ocenił(a) serial na 10

SERIAL JEST GENIALNY !!! Ci co piszą że aktor źle dobrany to chyba w życiu nie widzieli zdjęcia Escobara. Aktor jest dobrany IDEALNIE! Wygląda jak Escobar, mówi jak Escobar, chodzi jak Escobar... Tak się składa że dość dokładnie znam historię kartelu z Medellin i powiem że historia ukazana w tym serialu bardzo dokładnie pokrywa się z prawdziwymi wydarzeniami. Wystarczy nawet trochę poczytać, pooglądać oryginalne zdjęcia czy filmy z tamtego czasu aby przekonać się że twórcy bardzo wiernie odtwarzali każdy szczegół. W ogóle to od początku zdziwiło mnie że jest szczegółowo pokazana ogromna ilość wątków. Twórcy nie polecieli jak w Narcosie tylko po najważniejszych wydarzeniach ale pokazali praktycznie wszystko. Serial Narcos nawet nie umywa się do Pablo Escobar: El Patron Del Mal. Serial Narcos to dno i kupa mułu a ten serial to arcydzieło które nie dość ze zostało obsadzone postaciami które prawie kropka w kropkę idealnie przypominają większość prawdziwych postaci to jeszcze ci aktorzy grają GENIALNIE ! Oczywiście że jest dość długi ale tylko tak można było to wszystko zmieścić. Serial został stworzony przez bardzo znane osoby ( Camilo Cano - syn Guillermo Cano i Juana Uribe - wujkiem jego matki był Luis Carlos Galan) które straciły bliskie osoby, zabite na rozkaz Pabla więc na pewno miały one dość dokładne informacje i dane ze śledztw oraz same były świadkami tamtych wydarzeń. Jak ktoś chce prawdziwą historię tamtych wydarzeń niech to obejrzy. POLECAM z całego serca bo długo albo i nigdy już nie zobaczymy niczego takiego co tak wiernie pokazuje tamten czas...POZYCJA OBOWIĄZKOWA !!!

ocenił(a) serial na 4
conanik

Przecież ten film to Klan2- telenowela. Tragedia. Główny aktor to mówiący wierszem miś koala. Jak można porównywać ten serial do Narcosa?...Amatorka

conanik

przed chwilą oberzałem oba narcosy i chapo. wlasnie zaczynam ten serial. jak zobaczyłem ile odcinków to mnie zdziwko rypło. ale Twój komentarz mnie bardzo zainteresował. nie wiem kiedy skończę go oglądać, ale jak to się stanie, to tu wrócę i napiszę czy miałeś rację. ;)))

conanik

Przez Ciebie obejrzałem 3 całe odcinki. Dopiero teraz zrozumiałem, że to dowcip. Ale przypomniał mi się za to zajefajny serial z dzieciństwa: „Zbuntowany Anioł”.

conanik

Wręcz idealnie. Pablo 167 cm wzrostu aktor Parra 180 cm wzrostu. Uderzające podobieństwo hehe. Aparycja Benny Hilla.

ocenił(a) serial na 10
conanik

Dokładnie, dobrze powiedziane. Ja mieszkam w Hiszpanii i obracam się tutaj w gronie latynosów, do tego mój chłopak jest z Kolumbii. Wszyscy tutaj się z Narcos śmieją i zawsze odsyłali mnie właśnie do serialu El patron del mal. Obejrzałam w końcu całość i postanowiłam wejść na polskiego filmweba i jestem w szoku, że ludzie uważają ten serial za gorszy od Narcos. Ale chyba taki właśnie był cel, Narcos miał tylko robić sensację, a ten serial ukazuje prawdziwą historię od początku do końca. Jak ktoś dobrze zna hiszpański to od razu rzuca się w oczy choćby sam akcent, w tym serialu wszyscy mają akcent ‚paisa’ z Medellin, a w serialu Narcos samego Escobara gra aktor z Brazylii, inni aktorzy są z Meksyku czy Argentyny, to już zupełnie co innego. Co do krytyki aktora Parra, niech ktoś sobie obejrzy na YouTube wywiady z Escobarem i zobaczy jak dobrze dobrano tutaj głównego aktora.

ocenił(a) serial na 10
lulka2001

https://youtu.be/xeJ43pYCfzA?si=AHYxs6f4Cm3qB_VP

ocenił(a) serial na 10
conanik

Exactamente, por ejemplo https://youtu.be/xeJ43pYCfzA?si=AHYxs6f4Cm3qB_VP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones