PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814026}

Pachnidło

Parfum
7,0 13 498
ocen
7,0 10 1 13498
Pachnidło
powrót do forum serialu Pachnidło

Wciągnął, ale i wkurzał. Dawno żaden bohater serialu nie irytował mnie tak bardzo, jak młoda pani policjantka w Pachnidle. Nie wiem, czy to kwestia gry aktorskiej, czy tylko scenariusza, ale jej zachowania i decyzje były dla mnie nie do zniesienia. Na drugim biegunie natomiast świetnie zagrana i bardzo niesztampowo poprowadzona rola właściciela burdelu, Butsche. Ostatnia scena z nim chwyta za gardło.
I biedne były te wszystkie dzieciaki w serialu. I współcześnie, i na retrospekcjach - tylko traumy. Chyba aż do przesady.
Ogólnie serial wydaje mi się interesujący, choć nie jestem do końca pewna, czy zrozumiałam zakończenie. A już na pewno nie "łykam" wersji, że pani policjantce się wszytko upiecze dzięki zapachowi. Nie wywinie się z tego strzału, nie ma na to szans. I na co jej perfumy w więzieniu?

ocenił(a) serial na 7
caramilla

ostatni klaps wyjaśnia wprawdzie większość wątków afery kryminalnej, ale niczego nie zamyka jeśli chodzi o główną bohaterkę, więc pewnie wszystko jest możliwe - jak to w kinie :-)

ocenił(a) serial na 6
caramilla

Ja nie mogę ścierpieć zachowania Pani policjant związanego z romansem z prokuratorem. Jej miny. Fochy. Zero profesjonalizmu w pracy. Dobrze, że nogą nie tupała. Przez pół drugiego odcinka jak jakaś małolata patrzy w telefon czy czy dostała smsa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones