PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814026}

Pachnidło

Parfum
7,0 13 498
ocen
7,0 10 1 13498
Pachnidło
powrót do forum serialu Pachnidło

Młoda Elena

ocenił(a) serial na 7

Moim skromnym zdaniem młoda Elena dużo lepiej zagrała niż jej starsza koleżanka... Jej wątek z ojcem i chłopakami jest mega ciekawy natomiast kiedy przechodzimy do 'bieżących' wydarzeń, nie mogę się pozbyć wrażenia, że aktorka jest drewniania i sztuczna (szczególnie jej płacz przy bramie w ruinach).

Bardzo podoba mi się to, że dorosłe i młode wersje bohaterów zostały dobrane na zasadzie podobieństwa fizycznego, lecz niestety Eleny są bardzo różne i nie pasuja do siebie.

Zgadzacie się?

Marcychna

Młody Butsche bardziej pasował do starego Moritza pod względem fizycznego podobieństwa niż do Thomasa imo

kudlacz1986

Mam tak samo, dopóki nie powiedzieli konkretnie, że to Butsche, to cały czas myślałam, że to Moritz. Elena też zupełnie inna, natomiast Roman i Daniel idealnie dopasowani :)

ocenił(a) serial na 7
keffe

Ach, u mnie tylko Elena nie pasowała, Butsche był oczywisty głównie przez kolor włosów :)

Marcychna

mi ogólnie dużo bardziej podobała się gra młodszych aktorów, ich role były bardziej autentyczne, naturalne, w dorosłych wersjach sprawiały wrażenie przerysowanych, przez co również ubogich pod względem złożoności i głębi zachowań/relacji.

ocenił(a) serial na 7
veedo

'Stary' Butsche mi się podobał, jak również nie mam nic do zarzucenia Moritzowi.

ocenił(a) serial na 6
Marcychna

Tak, młodsza Elena ogólnie była dużo bardziej przekonywającą postacią. Najlepiej dobrani byli aktorzy grający Bezzębnika! Niesamowita robota castingowa w tym przypadku :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones