PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814026}

Pachnidło

Parfum
7,0 13 486
ocen
7,0 10 1 13486
Pachnidło
powrót do forum serialu Pachnidło

Wspaniały i wciągający.

ocenił(a) serial na 10

Wspaniały, cudowny i pochłaniający. Oglądam go już 2 raz żeby wychwycić każdy szczegół. Serial wciągnął mnie od pierwszego odcinka,. Zachwycił mnie zarówno historią i jej złożonością, postaciami, grą aktorską, sposobem nagrania i prowadzenia akcji. Wielki, wielki plus również za muzykę, po pierwsze po niemiecku (w ta wielu niemieckich filmach i serialach mi tego brakuje), ja i idealnie dopasowaną do całości i budującą atmosferę.
Mam nadzieję że będzie drugi sezon, bo wiele wątków jest nie zamkniętych i zbyt wiele pozostawione domysłowi.
Jedną z najlepszych rzeczy jaką mógł zrobić Netflix to zainteresować się niemieckim rynkiem i dzięki temu mamy też dostęp do większej ilości ich produkcji. Dla mnie serial jakościowo porównywalny do Dark. Dopiero teraz sobie uświadomiłam że nie ma tu tej popularnej dla netflixa i denerwującej poprawności politycznej.

dkf

Ja byłem także pod wrażeniem zdjęć, kolorów i ogólnie pod względem wizualnym tego serialu. Nie wiem czy to dlatego, że był to pierwszy serial jaki zobaczyłem w 4K, ale to była tylko jedna z przyczyn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones