PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382777}
6,0 273
oceny
6,0 10 1 273
Painkiller Jane
powrót do forum serialu Painkiller Jane

Postacie jakieś drętwe, efekty specjalne słabe. Niektóre akcje są nieco żenujące, np. ta w komisariacie, gdy Jane chce dorwać Złą. Wspominki pogrzebu matki banalne, scena, gdy mała Jane "zabija" swoich prześladowców - śmiech na sali...
Krótko - poziom serialowego "Blade'a", który pod koniec nieco się polepszył, ale do drugiego sezonu nie dotrwał. Pierwszy odcinek "PK" rozczarował mnie, ale nie skreślam serialu - może jeszcze coś z tego być. Moim zdaniem pilot zasługuje na ocenę 5/10, mam nadzieję, że potem będzie już tylko lepiej.

ocenił(a) serial na 1
Mariusz_Saint

Ja bym mu wiecej jak 2/10 niedał. Zbyt długiej kariery temu serialowi nie wróże ;/

ocenił(a) serial na 2
geeko_2

ja tam nie oceniam tak jak wy, ze dam jakas ocene. napisze tylko, ze wg mnie, to montazysta i operator powinni raczej robic razem talk-showy, a nie serial. o grze aktorskiej i tych niby-przypadkiem-pseudosmiesznych dialogach nie wspomne. moze z tego cos bedzie, ale jak bedzie tak jak teraz, to sie dlugo na antenie nie utrzyma.

ocenił(a) serial na 1
Mariusz_Saint

Po pierwszym odcinku przez który nie dałem przebrnąć uważam że to śmiech na sali. 1/10

Mariusz_Saint

jak to mowi moj ojciec: film (serial) klasy 'c'

Mariusz_Saint

szkoda nawet pisać DNO TOTALNE !!!

ocena -1/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones