PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646514}
3,1 9 686
ocen
3,1 10 1 9686
Pamiętniki z wakacji
powrót do forum serialu Pamiętniki z wakacji

Oglądać je będzie można w środy o 22.05 :D
Nigdy nie oglądałam żadnych paradokumentalnych programów, ale "Pamiętniki" uwielbiam i nic mi tak nie poprawia humoru jak ten serial :) Mam nadzieję, że poziom nowych serii będzie równie niski jak poprzednie, bo na tym polegał cały urok "Pamiętników z wakacji".

ocenił(a) serial na 9
sweet_anger

Już się doczekać nie mogę,właśnie czytam nowy program To & owo i przeczytałem o tych pamiętnikach.Uwielbiam je oglądać,ale teraz niestety pozostawały tylko powtórki na polsacie 2 :).

ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

Ja też nie mogę się doczekać, te odcinki są tak denne, że aż świetne i zabawne. Szkoda, że tylko jeden odcinek na tydzień, dawniej to były 2.

ocenił(a) serial na 10
van_der

ja to bym tam pojechał na podryw

ocenił(a) serial na 9
sweet_anger

Super odcinek nowego sezonu,jajca cały czas na tym samym poziomie,szkoda tylko że odc.taki krótki :D.

jazdowicz2666

Po wczorajszym odcinku boki mi zerwało xDDD Tadeusz wymiata :D:D:D

ocenił(a) serial na 9
sweet_anger

Ale o którym piszesz Tadeuszu?,bo ten śmieszny Ojciec który wymiatał miał na imię Karol :D

jazdowicz2666

Nie wiem, czy mówimy o tym samym odcinku, bo ja oglądałam na ipli o wujku - Tadeuszu, do którego przyjechał bratanek czy tam siostrzeniec i ten mu laski obstawia xDDD Odcinek 50. w każdym razie :]

ocenił(a) serial na 9
sweet_anger

A to w takim razie mówisz o tym najnowszym,który będzie w przyszłym tygodniu na polsacie,ja mówiłem o wczorajszym premierowym odc.ale też był odjazdowy :D.W takim razie ten 50 odc.muszę koniecznie obejrzeć,skoro mówisz że też takie jajca w nim były :D.

jazdowicz2666

Nooo, Karol mistrzem świata xDDDDDD

ocenił(a) serial na 9
sweet_anger

Karol wymiatał,szczególnie jak go córka później wylansowała z tym ubiorem i laski wyrywał :P.A najlepsza polewka była jak ta wrzeszcząca ciągle żonka kazała biednemu czuwać w hotelu przed drzwiami córki i żeby ją pilnował żeby nie uciekła na dyskę,a Karol sam z nią uciekł i balowali razem he he :D.

ocenił(a) serial na 9
sweet_anger

Właśnie obejrzałem odc.50 z wujkiem Tadkiem,ładna polewka z niego,skąd oni go wytrzasnęli do tego programu to ja nie wiem,koleś nie do podrobienia :D.

sweet_anger

Ehhh "Matylda", śliczna dziewczyna, w te oczy mógłbym patrzeć godzinami

ocenił(a) serial na 1
sweet_anger

Nie ma co się dziwić puszczali powtórki bez przerwy żeby sprawdzić czy debile będą oglądać powtórki tego gówna, debile oglądały non stop to więc postanowili to wznowić

GTA1

...powiedział typ, który "Wściekle szybkich" ocenił na 10 punktów w wiadomej skali xDDDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones