PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646514}
3,1 9 687
ocen
3,1 10 1 9687
Pamiętniki z wakacji
powrót do forum serialu Pamiętniki z wakacji

Dlaczego tak niska ocena?

użytkownik usunięty

Przecież to komedia tysiąclecia :D Poziom tragiczny, ale można się uśmiać. Dlatego właśnie wolę "Pamiętniki..." od tych wszystkich "Trudnych spraw" i innych beznadziejnych produkcji paradokumentalnych.

ocenił(a) serial na 5

a pewnie zgadzam sie

Ja też się zgadzam, można się uśmiać jak nie wiem, moim faworytem jest historia o trzech dziewczynach, którym ukradziono wszystko z kabrioletu a potem spotykają "Sofoklesa" i Billa :P

ocenił(a) serial na 9
nieznajoma88

Super odcinek,jeszcze zwała była na odc. z tą grubą laską i jej chudziutkim chłopaku Heniu,mięsny jeż ty go zjesz :D

nieznajoma88

Moim też zaraz przed historią o sprzedawcy komórek udajacego przed ,,favourite girl" bogatego biznesmena:-)

ocenił(a) serial na 4

Masz rację. Ostatnio leci ten odc. z tą wróżką Despiną oraz z tym Głupim i głupszym i jak go zobaczyłem to omal nie umarłem ze śmiechu! Zwłaszcza z tym Fallusem - drzewkiem mocy/szczęścia/czegokolwiek był śmiech na sali, albo jak ci drudzy pobili boy'a hotelowego, bo pomyśleli że kradnie im bagaże. Lubię sobie taki serial obejrzeć od czasu do czasu :D

ocenił(a) serial na 10
kryst007

a odcinek z Ibiszem? :D to dopiero absurd, tego nie przebije żadna komedia z Hollywood :D

ocenił(a) serial na 4
kkuzmicki

Numer odcinka poproszę!

ocenił(a) serial na 3
kryst007

Odcinek 17.

ocenił(a) serial na 4
AlexRener

Dzięki wielkie! Już wiem co będę robił dzisiaj wieczorem :)

ocenił(a) serial na 8
kryst007

Co jest z resztą odcinków bo na Polsat 2 lecą od 1-13 a następnie chyba 33, co z resztą pomiędzy tym? Ktoś wie gdzie można je obejrzeć?

ocenił(a) serial na 6
van_der

Na Ipli też o dziwo mało odcinków, nie wiem co się stało z resztą.

ocenił(a) serial na 8
emplim

Ostatnio leciała cała reszta na Polsat 2, może po prostu gdzieś się im zawieruszyły te odcinki i dlatego ich nie puszczali.

ocenił(a) serial na 10
van_der

Ludzie, który krytykują ten serial są zwykłymi prostakami.

kryst007

Podasz numer odcinka tego z drzewkiem mocy i jeszcze jakichś na poziomie Mięsnego jeża, Ucha słonia. :D?

ocenił(a) serial na 4
Geisler

To było podzielone na kilka odcinków: 40 (od połowy), 41, 42 i 43.

ocenił(a) serial na 10

Dokładnie! :D Najlepsza komedia xd Mój ulubiony odcinek to ten z Marcinkiem xd

ocenił(a) serial na 6

Przede wszystkim niezła muza była w tym serialu.

emplim

A znasz może tytuł piosenki która leciała w 36 odcinku zaraz po tym jak Agata powiedziała ,, Już nie chciałam wracać do domu"?

ocenił(a) serial na 6
Brandon568

Nie znalazłem tego momentu, czy to na pewno odcinek 36? Która minuta?

emplim

Tak 36 ostatni z udziałem trzech przyjaciółek i Marka i jego kuzyna

Brandon568

Trzech przyjaciółek co samochód zgubiły

emplim

31:25-31:30 Wtedy to leciało

ocenił(a) serial na 6
Brandon568

Barrie Gledden - Made for life. Jak macie problem ze znalezieniem utworu to najlepiej  zgrać kawałek, wgrać na YouTube i wam wtedy YouTube rozpozna i napisze pod waszym filmem.

emplim

Dziękuję:-)
Razem ze ,, Show me a sign" moja ulubiona piosenka

ocenił(a) serial na 7

Też tak sądzę, parę odcinków było naprawdę śmiesznych!

Dokładnie, zaje**** serialik, czasem jak natnę się na powtórkę po nocy to zawsze oglądam, bo to naprawdę jest kupa śmiechu. :D

użytkownik usunięty

mi się podobał odcinek z kawałami przyklejony sedes do du*y bomba albo z Paolo mi się podobał biedna udawała przed dziewczynami że jest bogata, ale jednak przyjaciółka ją zrozumiała a ta wredna pindzia hehe

ocenił(a) serial na 10

To był mega odcinek :D

ocenił(a) serial na 9

Zgadzam się w 100 %%%,na tych pamiętnikach nieraz bardziej się uśmieje,niż na nie jednej komedii :D.

Zazwyczaj tak absurdalne i głupawe, że aż po prostu śmieszne. Ja się bawię lepiej,niż na niejednej komedii. A jak słyszę zdanie : " jak się okazuje mężczyźni/kobiety doskonale mówią po polsku " to płacze ze śmiechu

ocenił(a) serial na 1

3,2 to jest niska ocena? 3,2 to właśnie najwyższa ocena jaka może być dla tego czegoś, 1,1 i tak by była za wysoka . Widać że sami idioci to tylko oceniają, gdzie tam komedia jest to jest załosne jak wszystkie te gówna Polszmatu

użytkownik usunięty
GTA1

I w żałości można odkryć śmieszność. Kiedy nieczęsto widzisz coś żenującego, owszem, może cię to odrzucać i bulwersować. Jednak gdy otacza cię powszechna żałość, a dany serial ją dodatkowo uwypukla, można się pośmiać nad tragizmem rasy ludzkiej. :-)

ocenił(a) serial na 6

To jasne że ten serial był kręcony dla beki a ludzie biorą go na poważnie. Te wszystkie "paradokumenty" typu Trudne Sprawy, Dzień który zmienił moje życie, Szpital czy Dlaczego Ja są robione dla beki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones