PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616831}

Pan Am

7,1 3 023
oceny
7,1 10 1 3023
Pan Am
powrót do forum serialu Pan Am

O co chodzi z 13 odcinkiem? Jakaś wtopa stacji? Przecież jest zupełnie nie w kontekście....

adazofia

ten odcinek był emitowany w USA wcześniej w porządku chronologicznym. to u nas coś się nie zgrało

ocenił(a) serial na 7
jack_penate

Nie prawda , 13 odcinek był wtopą stacji i był źle wyemitowany również w stanach. Wystarczy wejść na fanpage Pan Am na facebooku gdzie jest mnóstwo komentarzy( głównie właśnie stanów i kanady) , że stacja źle wyemitowała odcinek..

malutka_dziewczynka

Zgadza się, coś im się z tym odcinkiem porozjeżdżało i wyszło bezsensu. Ale jest jeden plus - powrót Gorana Visnjica :)

TVmanka

to który odcinek obejrzec najpierw? 13 czy 14? xD

sheWasTheWind

13 powinien być wyemitowany gdzies w połowie sezonu,więc i tak nie zrobi Ci różnicy, który zobaczysz pierwszy.

adazofia

Odcinek 13. powinien był być wyemitowany jako 7. (pomiędzy "The Genuine Article" a "Truth or Dare"). ABC nie podało wyjaśniło co było przyczyną takiej decyzji. Może po prostu początkowo zamierzano w ogóle nie emitować tego epizodu, a widząc, że i tak serial zmierza ku upadkowi, wrzucono 'od tak' ten odcinek do ramówki w czasie, kiedy konkurencja emitowała rozdanie Grammy, co jakikolwiek serial stawiałoby na przegranej pozycji.

Całe szczęście odłożyłem po 5. odcinku oglądanie "Pan Am" na jakiś czas i teraz, nadrabiając zaległości, wiedziałem już o tym zamieszaniu i zachowałem ciągłość fabuły oglądając nieszczęsny 13. odcinek jako 7. i wszystko ładnie się ułożyło :)

ocenił(a) serial na 3
globus

Stacje czasem emitują odcinki seriali poza kolejnością, szczególnie kiedy chce podratować oglądalność. Odcinek oceniony jako lepszy może być wyemitowany w dniu, gdy przewidywana jest większą oglądalność (np. podczas November sweeps) - żeby wciagnąć więcej ludzi, a odcinek pośledniejszy zepchnięty "na później".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones