PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137943}

Parada Humoru

The Fast Show
8,3 371
ocen
8,3 10 1 371
Parada Humoru
powrót do forum serialu Parada Humoru

Szukam serialu angielskiego , był emitowany na BBC prime juz jakieś 2 lata temu o takim nieudaczniku jak jaś fasola tyle że działo się to na jakiejś farmie , aktor ten był słodziudkim szczupłym blondynem , i zawsze bywał w niefortunnych sytuacjach, pamiętam jeden odciek w którym pojechał na piknik ze swoją żoną nad morze i jakoś przypadkiem auto jemu sie zsuneło ze skarpy i o mały włos sami nie zgineli.Nic wiecej mi nie przychodzi do głowy , szukałem na www.bbc.co.uk/comedy/archive/ ale widocznie nie ma go tam na zdjęciu a tytułu nie pamiętam.

ocenił(a) serial na 10
marcin_marczewski4

A nie chodzi przypadkiem o serial Only Fools And Horses?

(odpowiedż po 7 latach - najssssss)

unitaz

Witam kolego. Dziękuję za odpowiedź. Jednak to nie jest ten serial. Minęło tyle tal a ja dalej go nie znalazłem. Zaraz poszukam w Google image. Jak znajdę dam znać. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
marcin_marczewski4

Szukalem jeszcze po slowie kluczowym "Auto spadajace z klifu" i znalazlem to: Some Mothers Do 'Ave 'Em

unitaz

Tak jest. To jest ten serial!!!! To się nazywa ludzka solidarność. Zupełnie bezinteresownie prosto z serca człowiek człowiekowi pomaga. Coś pięknego. A żona śmiała się ze mnie i z odpowiedzi po siedmiu latach, a tu nagle nastąpiło zakończenie poszukiwań. Moje motto życiowe nabrało jeszcze większego sensu "nadzieja umrze we mnie ostatnia" Dzięki.

ocenił(a) serial na 10
marcin_marczewski4

Nie ma problemu ;) Ciesze się, że mogłem pomóc! Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
unitaz

Ja dzisiaj odnalazłem odpowiedź na pytanie, jakiego show widziałem fragment w latach 90. W koncu odnalazłem The Fast Show i tym samym dokładam Wasze poszukiwania do listy Must See :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones