PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658871}
7,2 12 660
ocen
7,2 10 1 12660
Paradoks
powrót do forum serialu Paradoks

woleli dać "M- jak coś tam" i inne mózgotrzepy w dobrych godzinach. Tłumacząc brak oglądalności. No
bo kto ma oglądać serial o 23 jak na 7 ma do pracy. Lepiej najlepsze godziny obstawić tanim gówn..m...
Szkoda :/ się zdenerwowałem :/

ocenił(a) serial na 8
furror81

Się nie dziwię. Jak tu się nie denerwować...to był serial z dużym potencjałem. Niestety, niewykorzystanym. Wiadomo, że oglądalność była niższa niż oglądalność m jak miłość, w końcu nie każdy jest fanem kryminału. Jednak z tego wynika, że wymagający widz, lubiący sensacyjne kino nie znajdzie na małym ekranie serialu godnego uwagi, bo nawet jeśli pojawi się takowy, to po zaledwie 13 odcinkach pozostanie po nim jedynie wspomnienie- to nie pierwszy raz kiedy taka sytuacja ma miejsce w telewizji polskiej.

furror81

czyli nie ma i nie będzie? ech zostawili mnóstwo wątków otwartych, serial zdobył fanów, a oni tak po prostu ucieli sprawe. zawsze mnie takie sytuacje irytują. a na miejsce takich seriali dzadzą miłości, rancza i inne gówna.

ocenił(a) serial na 7
furror81

Szkoda, że zakończyli tak dobry serial.
Boguś się wypowiadał dlaczego się tak stało i wynikało z tego, że serial był też dostępny w internecie i większość go tam oglądała i przez to miał małą oglądalność w tv. A tak dobrze się zapowiadał :(

furror81

No dokładnie. Jak raz jeden udało się w Polsce zrobić dobry, normalny serial, to okazał się za ambitny i go wypieprzyli. Straszna szkoda!

ocenił(a) serial na 8
mala.lwica

Nie przesadzajmy, że jeden raz. Pitbull doczekał się dwóch sezonów po rozbudowaniu filmu w pierwszym sezonie. Przy czym należy dodać, że sprzedali później licencję do Niemiec. No a my od niemiaszków bierzemy komisarza (A)rexa.

konradwojtys

nie wiem jak tam z licencją, ale mam wrażenie, że komisarz (A)rex był austriacki... ;)

ocenił(a) serial na 8
exces

Możliwe, zasugerowałem się językiem. Oglądałem ten serial na przełomie wieków, tak więc mogłem się pomylić. Mój błąd.

ocenił(a) serial na 6
furror81

Nie rozumiem polityki TVP, kolejny, niezły serial z B.Lindą, który ściągnęli z anteny, bo niby mała oglądalność. Jestem właśnie swieżo po oglądnięciu "Ratowników", tak samo świetny serial z Lindą i Bluszczem, niszowy jak na nasze warunki, ciekawe wątki, akcja- tak samo po 13 odcinkach uwalony w połowie, jeszcze bardziej niż Paradoks. Naprawdę nie rozumiem, może zamiast puszczać o 20 glupie seriale M jak marmolada, czy barwy, dawali by te, byłaby większa oglądalność.

ocenił(a) serial na 6
sirkrzysiek

€, $ to moze obejrzy 1 milion a takie M jak sraczka, czy Down-y szcześcia 6 mln

ocenił(a) serial na 6
furror81

w porównaniu z GLINĄ to przeciętny i to bardzo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones