PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658871}
7,2 12 661
ocen
7,2 10 1 12661
Paradoks
powrót do forum serialu Paradoks

Widziałem 'Odwróconych' - niezły serial, ale jednak dla mnie pachniał tandetą. Kocham 'Glinę',
także polski, ale jak dla mnie perfect! Z innych kryminalnych bardzo lubię The Wire.
A tak zupełnie z innej beki, no to na pierwszym miejscu Lost, później jeszcze Homeland, Breaking
Bad, trochę Gra o Tron.

Ktoś potrafi odszyfrować z tego, czy warto, żebym tracił godziny życia? Bo czas jest dla mnie teraz
ważny :)

ocenił(a) serial na 5
ObywatelTB

Nie oglądaj:) Jest dużo lepszych seriali na które warto zwrócić uwagę. Na twojej liście nie zauważyłem Pitbulla jeśli nie oglądałeś to polecam, chociaż Glina jest bezkonkurencyjny:D

Maciejoks

Serio? Kurcze, szkoda, bo wydawało się, że serial ma potencjał. Linda, ponoć Borys Lankosz maczał w tym palce (reżyser Rewersu)..
No dobra, no to zostawię go na lepsze czasy ;) A mógłbyś mniej więcej go opisać? Jakieś plusy, minusy?
Za Pitbulla faktycznie się jeszcze nie zabrałem, chociaż specjalnie obejrzałem film, żeby móc się zabrać za serial. Tak, na pewno to skonsumuję :) Dzięki za odpowiedź.

ObywatelTB

Ja oglądałem Paradoks na bieżąco w tv i to była masakra. W jednym ciągu pewnie byłoby w miarę ok. Dużo dłużyzn i często po odcinku myślałem "ale to już? przecież nic prawie się nie wydarzyło". Ale na tle innych aktualnie puszczanych polskich seriali i tak się wybija. Do Gliny nie ma co porównywać. Może trochę za duże nadzieje miałem przed jego premierą? Nie wiem... w każdym razie ja mimo wszystko polecam. Sam pewnie obejrzę drugi sezon (o ile będzie)

ocenił(a) serial na 5
ObywatelTB

Jeśli uważasz że serial ma potencjał to tym bardziej nie oglądaj, bo ja się strasznie zawiodłem. Głównym minusem jest to że mieli za dużo do pokazania, a za mało czasu w odcinku. W każdym odcinku był wątek główny,jakaś sprawa którą rozwiązywali, wątek osobisty i na siłe wciśnięta mroczna przeszłość Lindy... Wszystko działo się za szybko... No i niestety nie ma za dużo akcji... Strzelanina była chyba jedna, może dwie.... Trochę się ten serial nudzi.

użytkownik usunięty
ObywatelTB

Powiem tak: serial nie jest najwyższych lotów, są lepsze i gorsze odcinki (czasami wręcz z dwóch biegunów czyli jeden dość dobry odc a drugi za słaby ... nie ma lepszych i gorszych są dobre albo tandetne wg mnie), czasami zbyt banalna i przesłodzona historia z odc. Jednakże lubie tan serial z powodu kilku dobrych scen w tym serialu, Pana Lindy (który przypomina mi Franza z "psów" który pracuje na stare lata w policji w dzisjszych czasach) i Pani Grycewicz, Pana Zielińskiego (kolejna dobra rola od czasów "Odwróconych") dobrej muzyki, czy ciekawych tekstów. Nie jest to działo tak dobre jak Glina czy Pitbull ale w dobie seriali obyczajowych czy głupich komediowych to pozycja której warto poświęcić czas na pewno bardziej niż na "instynkcie" ze Panią Stenką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones