PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658871}
7,2 12 660
ocen
7,2 10 1 12660
Paradoks
powrót do forum serialu Paradoks

Czy ktoś wie ile odcinków liczy ten serial? Tutaj jest napisane, że 15, tak jak i jeszcze na kilku stronach w necie, ale wiele wskazuje na to, że będzie ich 13.

ocenił(a) serial na 6
heatcliff_filmaniak

W czwartek 13 grudnia w TVP2 będzie już dr. House, więc w tym sezonie na pewno 13. A kolejnego sezonu raczej nie będzie.

ocenił(a) serial na 10
Szem

Skąd wiesz,że nie będzie? Na razie go jeszcze nie ma.

ocenił(a) serial na 6
jacekg9

Oglądalność słaba, więc wszystko wskazuje na to, że poleci z anteny... jak wiekszość nowych seriali TVP. Nie zaryzykują.

ocenił(a) serial na 8
Szem

Od odcinka 4 niestety obniża loty...

ocenił(a) serial na 6
arunaczala

Czwarty był najlepszy, potem faktycznie słabiej, natomiast dwa ostatnie wyraźnie zwyżkują. Ciekawe jak poprowadzą finał.

ocenił(a) serial na 8
Szem

no tak bo ludzie wolą oglądać głupkowate seriale, a jak jest coś ambitniejszego to oglądalność słaba a szkoda bo to świetny serial. Już dawno nie było w TVP dobrego serialu

ocenił(a) serial na 9
Szem

no sorry, ale Paradoks to jeden z najlepszych seriali TVP... i come back Bogusława... ten facet jest po prostu znakomity

ocenił(a) serial na 8
Szem

Wiem, że od 13 grudnia ma być Dr House, zastanawiam się skąd takie info o 15 odcinkach, trochę mnie to zmyliło, ale fajnie gdyby było ich 15, bo serial jest bardzo ciekawy.

ocenił(a) serial na 10
heatcliff_filmaniak

To prawda.Filmweb podaje błędnie 15 odcinków. Jest 13 odcinków pierwszej serii. Na 90% będzie drugi sezon nie mogę jednak napisać,że na 100%. (wiadomość z pierwszej ręki)

ocenił(a) serial na 8
jacekg9

No to nie pozostaje mi nic innego tylko trzymać kciuki, żebyś miał rację.

ocenił(a) serial na 8
jacekg9

To fajnie, że jest w planach drugi sezon, ciekawe jakie będzie zakończenie, mam nadzieję, że takie jak przynajmniej w pierwszym sezonie Gliny, bo gdyby było takie jak np w drugim sezonie Twarzą w twarz, to byłbym chyba mocno rozczarowany.

ocenił(a) serial na 9
heatcliff_filmaniak

House to chyba zapchaj dziura pomiędzy "sezonami". co roku tak jest, że przed świętami, feriami a później wakacjami seriale schodzą, żeby ruszyć na wiosnę/ jesień. Kto by oglądał w wakacje/ ferie?

ocenił(a) serial na 8
Kasss1986

Racja, zwłaszcza, że nie tylko Paradoks się kończy, TVP kończy w tym czasie też kolejne sezony innych seriali, więc trzeba się przygotować na powtórki albo pełnometrażowe, pokazywane po raz enty filmy.

ocenił(a) serial na 9
heatcliff_filmaniak

tak więc żyję nadzieją na wiosnę z Bogusiem :D

ocenił(a) serial na 8
Kasss1986

Chyba raczej jesienią można się spodziewać kolejnego sezonu, wtedy przeważnie tvp rzuca kolejne sezony seriali, ale najważniejsze, że w ogóle będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones