PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658871}
7,2 12 642
oceny
7,2 10 1 12642
Paradoks
powrót do forum serialu Paradoks

Nikt nie ma wrażenia, że Kaszowski jest polską kopią Gibbsa z NCIS? To jego bezczele
zachowanie, wchodzenie bez pukania do naczelnika, pomimo narady, olewanie zasad,
nawet młody przystojny współpraconik (co ciekawe nazywany Młody), drugi współpracownik-
haker... Czekam tylko, aż Młody zacznie rzucać cytatami z filmów...

hakone

Ha! Z Gibbsem miałem podobne skojarzenia :) Nawet Linda pasuje, ale reszta obsady trochę papierowa w porównaniu do NCIS (za wyjątkiem Jakubika - jego rola to duży plus dla serialu). Ale może się rozkręcą.

hakone

Też odniosłam takie wrażenie. Do tego dochodzą jeszcze dwie rzeczy - Kaszowski, tak jak Gibbs, miał żonę i córkę, które zginęły. Kaszowski, jak Gibbs, buduje łódź - fakt, Kaszowski jedynie model a Gibbs prawdziwą, no ale zawsze...
Co do reszty ekipy to nie widzę podobieństwa.
Nie zmienia to faktu, że jest to (jak dla mnie) jeden z najlepszych seriali polskich ostatnich lat.

ocenił(a) serial na 8
hakone

Właśnie oglądam [w tej chwili] E01 tego serialu i pierwsza odzywka Lindy (a raczej jej brak i wparowanie na te narade) i od razu skojarzenie z Gibbsem :D

ocenił(a) serial na 9
student229d

Oczywiście, bo wzorcem Gibbsa był Franz Maurer!

hakone

Faktycznie jest podobieństwo. Ale powiedziałabym, że mimo wszystko Gibbs jest milszy i nawet czasami się uśmiecha :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones