PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658871}
7,2 12 660
ocen
7,2 10 1 12660
Paradoks
powrót do forum serialu Paradoks

Na początek - bardzo dobrze, że jest jakikolwiek serial kryminalny. Powinno tych w Polsce kręcić się o wiele więcej! Polskie seriale kryminalne są generalnie bardzo dobre i pośród wielu każdy znajdzie coś dla siebie.

A co do serialu - mimo, iż niektóre odcinki rzeczywiście mogły być słabe, tak teraz po 10-tym odcinku główny wątek posunął się bardzo ciekawie do przodu i nie mogę się doczekać kolejnego.

Gra Lindy jest świetna. Osobiście bardzo się cieszę, że zobaczyłem go w takiej roli, bo pewnie nie ja jeden myślałem jakby wyglądał serial kryminalny z nim w roli głównej. A jak do tego jeszcze jeździ tym starym klasycznym, kanciatym Volvo - świetnie! A co do małej ilości dialogów... film to nie tylko dialogi i aktor ma przede wszystkim kreować jakąś konkretną postać a postać Kaszowskiego jest świetna.
Obsada aktorska - wreszcie trochę inna niż we wszystkich serialach - jest bardzo ciekawa i dobra.
Serial ma swój, dobry, unikatowy klimat i przede wszystkim jest polski.

Można postawić serial obok Pitbulla, Gliny i Mroku - seriali, które mają klimat. Obok, bo nie do końca też można go porównać do wymienionych - mimo wszystko jest trochę inny i ma inne założenia, wątek itd.
Na pewno jest o wiele lepszy od Oficerów, Sfory, Fali zbrodni itp. które tylko można obejrzeć i nic więcej.

Niech kręcą więcej seriali kryminalnych...

ocenił(a) serial na 7
nejm

generalnie sie zgadzam. Naprawde fajny serial, klimat daje duzo, Linda bardzo duzo. Troche mnie irytuje grymasny usmiech Joanny Majewskiej ale to bzdet ;) Fajnie sie oglada i oby tak dalej.
Zdecydowanie trzeci serial krymianlny w kolejce po laury. Po Pitbullu i Glinie. Dalbym 7,5 ale takiej nie ma wiec mocne 7. Do gliny ciut brakuje wiec nie moge dac takiej samej oceny.

ocenił(a) serial na 7
mskol

ps. czuje troche frustracje z powodu ocn na filmwebie. Niby skala 10 pkt ale tak naprawde to ponizej 6 to beznadzieja a powyzej dobre i tyle. Jakos mi to nie odpowiada i ciezko czasem wyrazic roznice pomiedzy jak cos mi sie bardzo podoba a cos strasznie bardzo a cos poprostu jest fajne albo mniej fajne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones