PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658871}
7,2 12 660
ocen
7,2 10 1 12660
Paradoks
powrót do forum serialu Paradoks

Najlepszy odcinek!

ocenił(a) serial na 8

Moim zdaniem dzisiejszy czyli 11 odcinek pt. Tata był zdecydowanie najlepszy. Komisarz Majewska już standardowo odkurza stare sprawy, Kaszowski tajemniczy jak zawsze i te podsłuchy, inwigilacja serial zdecydowanie się rozkręca i nabiera rozpędu oraz tajemnicza, intrygująca fabuła. Mam nadzieje, że to nie koniec i pierwszy sezon zakończy się niedopowiedzeniem lub całkowicie niewyjaśniona sprawą tak by rozstrzygniecie nastąpiło dopiero w kolejnym sezonie. A waszym zdaniem, który odcinek był najlepszy?

GaragasRock

tez sie zachwycilem tym odcinkiem. dwoch rzeczy nie jaram 1)co oznaczalo spotkanie kaszowskiego z zielinskim w ciemnym parku. 2)bylo samobojstwo, wiec po co kaszowski przekazujac Majewskiej list od samobojcy do corki samobojcy powiedzial "nic z tym nie rob bo bede mial klopoty". Przecie to bylo samobojstwo, wiec kaszowski nic zlego nie zrobil umarzajac 3 lata temu sledztwo.

ocenił(a) serial na 8
tomeczz

Wydaje mi się, że miał na myśli przemilczenie obecności córki przy samobójstwie. Kaszowski chciał jej oszczędzić rozdrapywania starych ran, co na pewno by nastąpiło,gdyby zajęła się nią policja. Zamknął więc sprawę jak najszybciej, nie ujawniając motywu i pożegnalnego listu samobójcy.
Co do spotkania z Zielińskim, też mnie zbiło z tropu. Mam wrażenie, że Kaszowski chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Przechwycić przemyt narkotyków i jednocześnie zdemaskować tych na górze, z Zielińskim na czele.

e_jastrzab

hmm, byl to idealny moment dla kaszowskiego na upokorzenie majewskiej. nalezy jej sie bo chamska byla dzis i mała.

watek z tym spotkaniem w ciemnym parku urywa jaja. jak wszyscy o wszystkim wiedza jaki tu podstep

ocenił(a) serial na 8
tomeczz

i tu właśnie leży pies pogrzebany, im się tylko tak wydaje , że są wszechwiedzący . A Majewska jest tu kluczową postacią, która może nieźle namieszać. Pomyślcie co by było gdyby poparła Kaszowskiego ( co pewnie uczyni ) lub Zielińskiego. Same domysły niczego nie jesteśmy pewni i oto pewnie chodzi. I tak jest najlepiej bo chce się oglądać kolejne odcinki.

ocenił(a) serial na 7
GaragasRock

2 byl najlepszy. Od 5 jedzie w dol:-( I sie nie podnosi.

ocenił(a) serial na 8
Chadzinikolaus

Tak a co powiesz na dzisiejszy :)

ocenił(a) serial na 9
GaragasRock

Rozje*bał system.Najlepszy i najmroczniejszy odcinek wg mnie

ocenił(a) serial na 8
killfrenzy8282

No dokładnie tak jak mówisz, aż strach się bać co będzie w następnym XD

ocenił(a) serial na 9
GaragasRock

Kaszowski pierdnął w beton??

ocenił(a) serial na 8
killfrenzy8282

na to wygląda ale to silny facet jest więc może się wyliże

ocenił(a) serial na 9
GaragasRock

Hmmmmm fakt w końcu to Boguś xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones